Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kérdezi meg egy fiú...

Miért kérdezi meg egy fiú kerek-perec, hogy tetszik-e nekem?

Figyelt kérdés
Ez nekem kicsit olyan gyerekesnek tűnik. Megkérdez vajon egy csomó lányt és aszerint kezd neki az udvarlásnak hogy kinek jön be (mert nagy szoknyavadász)? :D
2014. jún. 17. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit számít? Válaszolj neki aztán kész.
2014. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért ne számítana nekem?
2014. jún. 17. 07:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön dumálsz vele ha nem jön be nem dumálsz. Miért fontos miért kérdezi meg?:D Ő így csajozik, hogy ne a sablonos "hogy vagy?"-ot kérdezze. Meg így legalább gyorsan a végére lehet érni a dolgoknak.
2014. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tiszta sor, mert hogyha nem tetszik neked akkor nem megy el egy csomó idő olyan dologra amiből úgyse lesz semmi a végén, nem raboljátok feleslegesen egymás idejét. Azért kérdezi meg, hogy ne kelljen utána itt feltenni a több ezredik olyan kérdést, hogy vajon bejövök-e neki. Tudja mit akar és nem fog hónapokig azon vekengeni, hogy akkor most mit csináljak.
2014. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudni akarja, hogy tetszik-e neked..

Különben meg mi a ló****nak udvaroljon neked, ha nem tetszik neked (ha egyáltalán udvarolni szeretne).

2014. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Gyerekes is - gondolom van vagy 15 éves. Nem kell ezt megkérdezni, csak figyelni a másik testbeszédét.

(ezt vagy kinövi, mire férfi lesz, vagy ezekből lesz, aki szex után megkérdezi, hogy "jó volt?")

2014. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezi akkor te akarsz látni képet róla és addig szóba se jöhet randi. Ha van képe persze nem kéred, de nem jelented ki, hogy mi van hacsak nem bunkónak születtél. Akkor most mit vársz? Lényegre tért. Ez gyerekes amit ti vártok el? Ha ez gyerekes akkor ti vagytok gyerekesek, mert ti igénylitek. Értem?
2014. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

most mi a baj azzal hogy odaáll eléd és egyenesen megkérdezi?

sztem pont hogy nem gyerekes inkább érettebb dolog mintha várna a csodára :D

2014. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti nem tudna a belsőjével hódítani inkább marad a külsőségeknél és lesz ami lesz...
2014. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk, nem netes ismerkedés. Személyesen, baráti körből ismerem, de nem élőben kérdezte hanem írásban. És 20 fölött van elég sok évvel. :D
2014. jún. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!