Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randi toparton?

Randi toparton?

Figyelt kérdés

Harmadik randira megyek egy lannyal, es azt javasolta, menjunk el egy kozeli tohoz, nem sokan jarnak oda, szabadon lehet nudizni. Mar volt szex, igy takargatnivalonk nincs egymas elott, de oszinten szolva kicsit felek a dologtol, nem voltam meg nudista strandon, nem nagyon szeretek publikusan meztelenkedni (az igazat megvallva, kicsit elengedtem magam, ami az onbizalmamat es a testemmel valo elegedettsegemet negativan befolyasolja).


Mit erdemes magunkkal vinni alap strand cuccokon kivul? Ovszer, sikosito, stb. termeszetes, enni-innivalo, de masra nem nagyon tudok gondolni.

Mit lenne meg erdemes csinalni, mivel tudnam konnyiteni a helyzetet?


A lany 19, en 17 vagyok.



2014. jún. 17. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezem csak én stranddal kapcsolatban :)
2014. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok és végigolvastam de mi nem fogunk szexelni XD
2014. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekunk sem biztos hogy lesz, habar amennyire gerjed neha, eleg nehez lesz megallni.
2014. jún. 17. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Kérd meg a lányt, h álljon kézen kb. derékig érő vízben, lehetőleg ruha nélkül, te meg közben simogasd a combját és a fenekét. a lélegzete is el fog állni ettől, abban biztos lehetsz.
2014. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A külsőd miatt ne aggódj, vannak ott olyanok, hogy inkább nem minősítem. Ez a szabadságról szól, és hogy bátran elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, mert nem gond, ha nem vagy a legtökéletesebb. De ott csak fürdés van, a nudista strandon tilos szexelni, tehát csak törölközőt vigyél.
2014. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!