Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SŰRGŐS! Hogyan hívjam el...

SŰRGŐS! Hogyan hívjam el találkozni még ma délután?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy ugye most ballagtunk 8.-ból. Eddig nem beszéltem sokat vele, csak év végén vettem észre, és sokat beszélünk mostanában... Nekem nagyon tetszik, amikor egyszer valami félreértés miatt nagyon ideges lettem rá, akkor azt mondta, hogy ő "tényleg bírt, de m1". Ennek ellenére újra jóba vagyunk. Ma van a bizonyítványosztás, és délután nagyon szívesen elhívnám egyet beszélgetni. Csak az a bajom, hogy atól félek, hogy hülyének nézne.... Hogyan hívjam el úgy, hogy ne nézzen hülyének és csak egy szimpla baráti találkozásnak hasson? Ja, és mostanában kéne, minél hamarabb, akkor ráírok facebookon. Először csak egy baráti találkozást szeretnék. 15/F

2014. jún. 17. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felteszed a kérdést, h mi lenne ha beülnétek valahová beszélgetni a biziosztás alkalmából! :)
2014. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először miért csak barátit? Mondd neki, hogy, ha van kedve és ráér, bizonyítványosztás után ünnepeljétek meg egy sétával az év végét. :)

Hozzáteheted, ha úgy érzed, hogy szívesen megismernéd közelebbről is, mert téged komolyabban érdekel.

2014. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd el bizonyítványosztás után fagyizni.
2014. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni. Sétálni. Sütizni. Attól függ, mi van a környéketeken.
2014. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hú, köszi nagyon! :) Ez a biziosztás alkalmából való fagyizás nagyon jó ötlet! :) Köszönöm a gyors válaszokat!
2014. jún. 17. 11:46
 6/12 Andrea Henrietta ***** válasza:

" Nincs kedved megünnepelni az év végét egy fagyival/ sütivel/ sétával délután?"

vagy

"Szivesen megünnepelném veled a diplomaosztót, nem lenne kedved velem tartani?/ Örülnék ha velem tartanál."

vagy bármi ehhez hasonló. Hajrá.

2014. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Szia! :) Ha ráérsz, lenne kedved megünnepelni az év végét és azt, hogy kijártuk végre ezt a 8 évet? :D Elmehetnénk sétálni vagy jobb ötlet, beülhetnénk valahova mert elég hideg van kint..." ez jó lenne elhívási szövegnek? :D
2014. jún. 17. 11:57
 8/12 anonim válasza:
Majd a nap végén írj, mert érdekel, hogy mi történt!:)
2014. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Jó a segged, kő kóla?"
2014. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel bejáró, valszeg elindult már busszal, de tudom, hogy egyedül szokott hazamenni... Szóval megvárom és elkísérem a buszhoz de előtte megkérdezem, hogy van-e kedve beülni valahova...
2014. jún. 17. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!