Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti miért tartjátok...

Fiúk, ti miért tartjátok érdekesebbnek a csendes lányokat, mint a beszédesebbeket?

Figyelt kérdés
A beszédes alatt nem a harsányt értem, csak aki véleményt nyilvánít és talpraesettebb. Ettől tényleg mindenki megijed? Az nem lehet, hogy ha valaki nem beszél, az azért van, mert nincs mit mondania?

2014. jún. 15. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem a beszédes lányokat is.. :) F/20
2014. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Váó, ez új, tetszik:D

Az introvertált emberek többnyire érdekesebbek, én legalábbis ezt tapasztaltam eddig. Bár ez így pontatlan megfogalmazás, így a jobb: A számomra érdekes emberek többnyire mellesleg introvertáltak is, a tulajdonságaikból fakadóan.

2014. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Az okos nő olyan mint a zsonglőrködő majom:

Jó meg tetszik meg minden, de otthonra nem kéne..

2014. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

mivel nehezebb őket felfedezni, megismerni, van bennük valami kihívás...míg a beszédes lányok akkor is elmondják mi hogyan történt velük ha rohadtul nem érdekel minket!


meg sokkal hűségesebbek mint a nagy dumások!


21F

2014. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezzel nem mindenki van így... És akkor még enyhén fogalmaztam.

2014. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
mondanivalója mindenkinek van csak valaki nem kívánja ezt megosztani akárkivel, én sem beszélek random vagy nekem nem szimpatikus emberkékkel, mert hogy minek? :D , nem vagyok egy jópofizó műmájer szóval aki nem érdekel annak tojok a fejére :D , különben meg véleményt nyilváníthat csak lehet leszarom mert alapból nem jön be a csaj, na meg a titokzatos érdekesebb indig :D , másrészről meg általában a beszédesség egy idő után kurv4 idegesítő lesz :D , és a legtöbb ilyen lány harsány... :D
2014. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a beszédesebbeket, én kevésbé vagyok az.
2014. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudtam, hogy az okosság hátrány. Kíváncsi vagyok továbbra is.
2014. jún. 15. 18:23
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

A hülyéknél nyilván hátrány:D

2014. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, talán titokzatosabbnak tűnnek? Egyik táborba se tartozom igazán, van véleményem, néha kimondom, néha megtartom magamnak, de talán pont ezért mindkét típussal van, akivel jóban vagyok, nem érdekesebb egyik se a másiknál, emberfüggő ez is.
2014. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!