Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok mit tegyek?...

Mit gondoltok mit tegyek? Érdemes vele foglalkozni? Vagy mit érezhet egyáltalán? Jöhet ki még ebből valami jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy fiú aki lassan 16 hónapja tetszik(ezt ő 15hónapja tudja)...Én próbálok közeledni hozzá facebook-on és személyesen is szoktam beszélni vele.Sokszor előfordul hogy a lányokról beszél ő milyen szép stb.stb. és azt mondják ezzel féltékennyé szeretne tenni...mikor személyesen beszélünk majdnem hogy rendszeresen elkezd nevetni/bazsalyogni ...nézni is szokott.egyszer volt olyan hogy ő keresett engem a facebook-on ..Az is sokszor előfordul hogy megnézi de nem ír vissza az egyik ismerősöm szerint játszik velem..a másik ismerősöm szerint tetszem neki de nem a külsőm hanem a belsőm hogy eltudunk hülyéskedni stb.stb. a harmadik ismerősöm pedig azt mondja hogy tetszem neki de még ő sem jött rá..nem tudja eldönteni mi a jó és hogy mit szeretne.

Egy nagyon félénk és aranyos fiúról van szó.Én erről már beszéltem vele és azt mondta hogy nem tetszem neki és megkérdeztem hogy elmerné-e mondani és ő erre azt felelte hogy miért ne mondaná el?

Normális válaszokat szeretnék!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 17. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondta hogy nem tetszel neki. Akkor mit kapálózol még?
2014. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!