Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk van más is így ezzel,...

Fiúk van más is így ezzel, lányok van olyan, akit nem zavarna a korkülömbség?

Figyelt kérdés
24 vagyok és bejönnek a tini lányok, főleg a 14-16 év körüliek. Mivel engem is fiatalabbnak szoktak nézni, annyira ne feltűnő a különbség, de azért csak ott vannak azok a fránya számok. Sokan pedofiloznak meg elítélnek, de ettől még, ha titkolom is legjobban ezek a fiatal tini lányok jönnek be.

2014. jún. 17. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is tetszik a külsejük ettől még kislanyok.

KISLÁNYOK!


23/F

2014. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 14 éves nem tudna téged boldoggá tenni, mivel még éretlen és tapasztalatlan. Egy 17-18-ig már más a helyzet, ők már lehet.

Üdv: Egy vén 20-as :)

2014. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából ha akarnám sem jönne össze korombeli lányokkal, egész egyszerűen én kisfiúnak nézek ki, ők meg igazi nők. Nem passzolunk, a korombeli lányoknak se jövök be és ők se igazán nekem. Talán ez a természet rendje.
2014. jún. 17. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves létemre 16-nak nézek ki, kicsit zavar már.
2014. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azért nem érzem pedonak magam, mert aki bejön annak már van cicije, formás alakja, még, ha kislányos is kicsit. De pont így illünk össze, hiszen én kisfiús vagyok. Mégis melyik felnőtt nő járna egy kisfiúval, most őszintén?:D
2014. jún. 17. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fiatalabb fiúk jöttek be eddig, bocs. :D Azért 16 év a korhatár..., és csak a mentálisan érettebbek jöhetnek számításba.

23l

2014. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedo. 25 vagyok és már 19évesnél rezeg a léc h túl fiatal.
2014. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem nézek ki kisfiúnak, viszont annak érzem magam. na ez milyen gáz? ://

mondjuk én áltsulissal nem jönnék össze, szóval 15-16 az alsó határ, meg nekem úgy 15-22-ig bárki jöhet, akivel jól érzem magam, szal mindegy :)


21f

2014. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én meg pont fordítva vagyok 17eves létemre, csak álmodozhatok a 20-22èves lányok után...

úgy nézek ki mint a többi korombeli srác,de még is nem tudom hogy, hogy közeledhetnék feléjük. Ők komolyak, és ha mondom neki hogy 17....na tudod mit gondol.....

2014. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!