Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Petting legjobb lány barátomma...

Petting legjobb lány barátommal? (17F)

Figyelt kérdés
Nem beszèltünk mèg ilyenekről.. Bizos jó lenne ha összejönne, neki sincs barátja most ès nekem se bnőm. De nem tudom hogy tèrjek rá tèmára. Ha csak simán megkèrdezem tuti kiröhög ès azt hiszi csak szivatom ès nem veszi komolyan :D

2014. jún. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Utána már nem lenne olyan jó a barátságotok.
2014. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért először ki kéne puhatolóznod a dolgot, mert különben elég valószínű, hogy elküld a francba és akkor majd teperhetsz, hogy megmaradjon a barátsága. Aztán ha úgy tűnik nincs ellenére akkor puhítsd egy kicsit aztán kérdezd meg, látni fogja, hogy komolyan gondolod. :)
2014. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tartsatok valami sütögetést, vagy valami kis partit, ahol ihattok, feloldódnak a gátlások, Hazakíséred, útközben megöleled, majd csók, aztán valahol levetkőztök, ha nem értek el a csaj lakásáig... kb. ennyi
2014. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom leitatni hogy talán szexelhessek vele, mert arról szó sincs! Csak petting, csók ilyemi nem 18+... Ő többet èr nekem ennèl
2014. jún. 18. 09:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyesmi*
2014. jún. 18. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha többet érne neked ennél, nem akarnál vele pettingelni. Tudod mi a petting? Minden, ami nem szex... Tehát az orál is. Azt is szeretnéd tőle?
2014. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem :) azèrt írtam oda hogy semmi 18+
2014. jún. 18. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el haver, hogy barátkozni akarsz vele többet. Ha kell valaki aki kiveri a farkad, keress egy bnőt, ha mindenáron azt akarod, hogy ő verje ki, akkor felejtsd el a barátság témát és nyomulj rá. Nem hiszem, hogy a kettő együtt menni fog...hogy jó barátok vagytok, de ha nincs más csaj akkor akár rád is ránthatna. Szerinted ez így kóser?
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!