Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti próbát tesztek...

Fiúk, ti próbát tesztek ismerkedésre egy olyan lánynál, akit sok srác vesz körül, és közülük sokan össze akarnának jönni vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ismerkedünk?
2014. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert általában swag,yolo kisfiút választ úgyis.
2014. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet hogy pont te leszel az az egy, akitől majd a lány akar komolyabbat.
2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt már olyan hogy elmentem egy házibuliba, kb. 10-en voltunk fiúk. Volt még 2 lány, egyikőjük szingli és nagyon szép. Az összes fiú rá volt mozdulva, mégis én "kaparintottam meg". Ha az elején úgy állok neki hogy ez lehetetlen mert 9 srác van még mellettem rákattanva, és biztos hogy nekem úgy sem sikerülne megszereznem őt, akkor már az elején elbuktam volna. #3 válaszoló voltam.
2014. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hisz ezek volnának a top csajok!
2014. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eddig sosem próbáltam meg, mert én úgy voltam vele hogy nem állok be a sorba csak egy lány miatt és nem fogom az időmet pazarolni rá.


Eddig olyan szép kedves lányoknál próbálkoztam akiket nem vettek úgy körbe a pasik és persze egyikkel sem lett köztünk semmi. Az előző barátnőmnek is sok fiú barátja volt bár különösebben nem lógtak úgy körülötte én inkább a barátnőivel voltam el mert nekem lány barátaim is vannak és úgy ismertem meg az egyiket akivel egy ideig kavartunk de semmi komoly nem lett.


Utána voltam egy olyan házibuli félébe hol alig volt 4-5 lány és mi fiúk jóval többen voltunk és egy szép kedves aranyos lányvolt ott akit szintén körbe ugráltak a pasik, én akkor mentem át eddig a legnehezebb időszakomon mert magányos voltam és szinte új környezetbe kerültem és azért is mentem el a buliba hogy barátokra leljek, de végül amikor kint szomorkodtam a teraszon mert nem éreztem jól magam, de elmenni sem akartam onnan mert valamilyen szinten maradni akartam még, így picit kint ültem néztem a csillagokat majd a csaj akivel előtte kb 3 mondatot beszéltünk odajött hozzám, amikor a többiek már rég kiütötték magukat, páran pókereztek, az a maradék 3 lány meg a barátjukkal volt inkább a másik szingli csaj meg éppen egy másik sráccal ismerkedett így az a kedves szép lány jött ki a teraszra mert látta hogy egyedül ülök ott és elkezdtünk beszélgetni. Elején nem nagyon jött be nekem mert elég komolytalannak tűnt ahhoz képest hogy nagyon kedve csinos értelmes lánynak néz ki, de amikor megismertem, nagyon kellemesen csalódtam benne, és utána pár nappal később találkoztunk, megismertük még jobban egymást, aztán egyre többet beszéltünk, találkoztunk, elmentünk az ő barátaival bulizni, ott találtam rá igazán jó haverokra akikkel nagyon jól elvagyok, és végül a csajjal is összejöttünk mert egymásba szerettünk.


Szóval igaza van a 3 as válaszolónak ezzel mert tényleg lehet pont te leszel az aki kell neki.

2014. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem. olyan feeling mint valami árverés a piacon vagy verseny.
2014. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze. mit érdekeljenek engem a kanos faszok? a lány érdekel csak.
2014. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!