Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiaktól: ha egy többgyermek...

Férfiaktól: ha egy többgyermekes anyukával kezdesz kapcsolatot, elvárod, hogy modell-alkatú legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mondjuk 3-4 gyermekes anyukákról írok, nem elefánt méretűekről, hanem amolyan mindenhol van mit fogni rajta típusról. Ha normális, ápolt, akkor feltétlen számít, hogy vékony legyen? Mi az a határ, amikor már azt mondjátok, hogy inkább nem kezdek vele,mert túl kövér?

Ha gondoljátok, képet is linkelhettek. Tényleg csak érdeklődés szintjén kérdezem a dolgot.


2014. jún. 18. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Mondjuk eleve nem kezdenénk anyukával,d e ha mégis, akkor elvárnám.
2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarnék vele, akkor nyilván nem ez lenne a legfontosabb.
2014. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám el a modell-alkatot, csak az igényességet és az ápoltságot, mint minden más nőtől.
2014. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Már milyen kapcsolatra gondolsz? Szexkapcsolat az oké, de komoly kapcsolatot biztos nem kezdenék olyannal, akinek 3-4 (kiskorú) gyereke van mástól, bocs.
2014. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Én a nőiesen telt alkatot szeretem :) Egyetemista vagyok még, ahol albérletem van ott a szomszédban lakik egy ilyen anyuka. Elvált a 2 gyerekét egyedül neveli, kapcsolatot nem akar, de a szex az kell, így néha átjön és akkor úgy istenesen kefélünk egyet. (36 éves, nem rossz nő ;))
2014. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Bármilyen kapcsolat... csak az érdekel, Ti hogyan látjátok! Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 18. 14:43
 7/26 anonim ***** válasza:
14:43-kor válaszoló (aki a 36 éves szomszédát kefélgeti): pacsi!
2014. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem számítana. Csak egészséges legyen, és ápolt.
2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én rengeteg kisgyermekes anyukát ismerek itt látásból és bizony van köztük olyan, aki alakra simán veri a 20 éves lányokat. Jó nekik még csak 1 gyermekük van. Durván kívánatosak. De tőlük is max csak szexkapcsoaltot akarnék ahogy a 3-4 gyermekes anyától is csak szexet, főleg ha nem az a modell alkat. Ugyan ettől még lehet kívánatos.
2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

# 5:

Ilyen létezik? Na ne nevettess...

2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!