Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan lány aki összejö...

Létezik olyan lány aki összejönne velem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy olyan lánnyal szeretnék összejönni, aki minimum 14 és még szűz.

Szóval egy 17 éves srác vagyok (októberben leszek 18), még szűz vagyok, Budapesten lakok, autó függő vagyok, szoktam kockulgatni (csak unalmamba), szeretek barkácsolni, nem cigizek, nem iszok alkoholt (vagy ha mégis akkoris csak keveset és ritkán) és nem vagyok egy gazdag ember. Nagyon hamar szerelembe tudok esni, nagyon tudok ragaszkodni valakihez, és szeretek másoknak örömet okozni. Ha esetleg többet szeretnél tudni rólam, küldj egy privátot. :D


2014. jún. 19. 05:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem is akarod elveszíteni a szüzességed? Mármit mért kell ahoz szűznek lenni a csajnak?
2014. jún. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert engem marhára zavar ha egy lánynak akivel összejönnék már valaki más már "elvette" tőle előttem
2014. jún. 19. 07:45
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy elveszíteném ha lenne kivel és ha az a valaki is szertné :D De nem eröltetném...
2014. jún. 19. 07:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Értelek én csak gondolj bele leszel kb 30 és csak pár éves kapcsolatod volt akkor se jönnél össze olyannal akinek már elvették?
2014. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért 30-ig nem várok előbb akasztom fel magam D
2014. jún. 19. 07:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Megértelek én csak.... na.... mind1 nem szólok bele. Biztos van olyan lány.
2014. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen lányokkal van tele a világ. Én összejönnék veled csak nem tetszik ahogy a szüzességhez állsz :D
2014. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi nem tetszik rajta? :D
2014. jún. 19. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Pl.én már nem vagyok szűz és nagyon rosszul esne ha egy fiú csak a tárgyat látná bennem aki akkor lehet értékes ha még nem "használt". Mondom ezt úgy, hogy nem önszántamból vesztettem el. 14/L
2014. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj...

egy szűz, de nem Pesti 14/L:)

2014. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!