Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13 éves fiú vagyok,170 centi...

13 éves fiú vagyok,170 centi barna hajú szemüveges kicsit vékony,12-13 éves barátnőt keresek. Borsod megyében lakok, Karcsán. Ha lehet közelbe lakjon maximum Pesten?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne trollkodgytok meg ne irjatok olyat hogy az iskolámban keressek lányt mert aki normális volt azzal próbálkoztam de nem sikerült meg itt nincsen olyan sok KEDVES lány :( .Én kedves vagyok amúgy,lehetőleg olyan jelentkezzen aki nálam nem nagyobb,és csak olyan írjon ide aki akar jelentkezni.

#fiú vagyok barátnőt
2014. jún. 19. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem trollkodni akarok ez egy szimpla jó tanács:

Várj még 2-3 évet és akkor kezdj csajozni.

Fiatal vagy még élvezd ki az egésze.Higgy nekem.

2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nagyobb egy lány akkor lefejeled? :O Én magas vagyok, inkább nem megyek a közeledbe :$ 14/L
2014. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi ,most esett le, hogy a nagyobbat bizonyára a korra érted. Mindegy akkor se megyek a közeledbe mert ígyis fáj a fejem, hát még ha lefejelnek :D
2014. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, te nem csak magasabb vagy hanem túl idős is az ő igényeinek (ugye érzed az iróniát). Úgy hogy pláne kiestél a piszisből. :D


Kedves kérdező. Ez a Gyakori Kérdések pont hu nem pedig egy párkereső oldal. Lesz szives ott próbálkozni.

2014. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkértelek titeket hogy ne trollkodgyatok,szóval légyszives

tartsátok magatokat ahoz.

2014. jún. 19. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

OFF:


Kis segítség: trollkodJatok* ahHoz*

2014. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!