Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud olyan weboldalt...

Valaki tud olyan weboldalt forumot stb. ahol normálisan lejet ismerkedni lányokkal? 22/f

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy esetleg vissza is írjanak, vagy ne csak ilyen 1-2 szavas valamiket ìrsogàljanak, esetleg egyik napròl a màsikra huss nem írnak többet. (Nem tartom magamat rossz pasinak..szellemes vicces kedves vagyok és nem ronda mert sokan mondtsk hogy helyes vagyok meg stb...) segítsetek.
2014. jún. 19. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá egy-két szimpatikus kommentelőre.. ha nem is jön össze, biztos jót beszélgettek az adott / vagy akár más témákról is... hosszas beszélgetésből pedig általában érdeklődés, majd találkozás alakul,.. majd határ a csillagos ég :)

22/N

2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én viszont a társkeresőket ajánlom.

Olyanok, mint az életben: sok nő közül kell kiválasztani azt a keveset, akivel kölcsönös szimpátia van.

Az életben is rengeteg nővel találkozol naponta, akivel sose jönne össze semmi - mégse leszel emiatt depressziós.


A különbség az, hogy a társkeresőn legalább érdeklődő nők vannak.

2014. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én már itt gyakorin 4 kedves lánnyal ismerkedtem meg. Mindegyik alkalmas lett volna a kapcsolatra csak éppenséggel 300-500 km-re laktak. :(
2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm...ilyen tapasztalataim nekem is vannak hogy sok 100 km-re lenne valaki aki esetleg...de ők is a nagy tàv miatt vagy nem tudom de potyiznak a fejemre egy idő utàn. Mindenesetre köszönöm... :) és ha van vki aki esetleg ismerkedne vàrom a pm et :D
2014. jún. 20. 00:54
 15/15 A kérdező kommentje:
igen ez a gyakori jó dolog.. de max baráti szint jön össze vagy vissza se írnak :(főleg nem debrecen környékiek...
2014. jún. 29. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!