Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nem értem. Fiúk!? Hogyan...

Ezt nem értem. Fiúk!? Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Általában amikor valamilyen játékkal játszok és chat-elek fiükkal vagy rám írnak, nagyon jól el tudunk lenni, mindig mondják, hogy jó csaj lehetek meg minden... De élőben nem érzem magam annyira szépnek :/ Vagyis inkább átlagos vagyok. Nem értem, mit kéne csinálnom, hogy a belsőm és a külsőm összhangban legyen? Vagy, hogy élőben, nem csak játékban (igen, számítógépes), picit magabiztosabb legyek és közeledjenek hozzám a fiúk? És nem kérek privátokat, hogy küldj egy képet vagy hasonló. Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

15/l



2014. jún. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk hogy felkelsz a gép elől és nem ott pasizol...
2014. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Játékokban (pl. Warcraft) én is jó nő vagyok. :D A valóságtól ez viszont elég távol áll.

Elég fiatal vagy, de járjál társaságba, ne csak kockulj.

2014. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D nem szoktam sokat gépezni, max a hétvégén egy-két órát... minden nap futok és gyakran megyek kirándulni (ha van rá esélyem)
2014. jún. 13. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán önbizalmat akarsz, el kell szakadnod a geptől, a lakástól. Nem kell kép, a magabiztosság nem a külsőn múlik. Ha önbizalmat szerezzhetni lehet akkir mindenki azt szerezné, de nem, ez inkabb amolyan bátorság, és az agyban dől el minden.

Odakell menned fiuhoz/fiukhoz és egy idegen sraccal kell szóbaálj. Na az aztan ad önbizalmat. Megkérdezed hogy nézel ki, tetszik e neki nekik. Ilyesmi. De még egyszer. Idegenhez. Csak ugy snassz odamész aztán beszélgetni kezdetek. Átlagos dolgokrol, majd rá térhetsz magadra, a ruhádra, hajadra szemedre ilyesmi.

2014. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

például az utcáról egy vadidegen emberrel? hm...

:) megpróbálom, elég jó ötletnek tűnik

köszönöm! :)

2014. jún. 13. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
mondjuk válaszolhatnál nekem az üzenetemre :DDDD tudom, hogy te vagy az :P
2014. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gyere Debrecenbe aztán leszólítalak :D
2014. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szakadj ki a gép elől, és mozdulj ki!! sportolj, járj el társaságba, nyílj ki a világnak! :))
2014. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. jún. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Budapesten :)

spotolok, gyakran szoktam kimozdulni... de nincs akkora önbizalmam amikor például egy fiú hozzámszól :/

2014. jún. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!