Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális dolog? Kinövöm?

Normális dolog? Kinövöm?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és barátot akarok, de én nem kezdeményezek. Ha a fiú igen, akkor tök jó kapcsolat tud kialakulni, de ha nem kezdeményez,akkor (egyik sem, tegyük fel,aki tetszene) akkor 72 macskával halok meg egyedül.
2014. máj. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
a társadalmunkban elfogadott, ha egy lány nem kezdeményez
2014. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt sietetni. Kialakulnak majd a dolgok. Ne agyalj ezen. Nem eri meg. En mar csak tudom. Lehet h most nehezen megy de akkor ha majd lesz kapcsolatod meg edesebb lesz minden csok. Sok sikert.
2014. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom normális, úgy értve, hogy a társadalmunk elfogadja.Vagy nem is formál róla véleményt, mert nem szükséges.

Én viszont nem értelek.Miért nem kezdeményezel, ha valaki tetszik?Mi az, ami arra késztet, hogy megtagadd az érzelmeidből következő, gyakorlatilag szükségszerű lépést, ha még veszítenivalód sincsen?

2014. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!