Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legtöbb tini csaj miért...

A legtöbb tini csaj miért ilyen begyepesedett, flegma, unalmas, humortalan és nem nyitott az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Hol vannak az igazán jó fej, humoros, aranyos tini lányok manapság, mert nem az fb-n az tuHol vannak az igazán jó fej, humoros, aranyos tini lányok manapság, mert nem az fb-n az tuti, se kint a városban, se a buli helyeken, de akkor merre?ti, se kint a városban, se a buli helyeken, de akkor merre?

2014. jún. 21. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt, gyk-n.
2014. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mert nem tudnak ismerkedni.. Járni akarnak valakivel, hogy legyen valakijük
2014. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztosan vannak ilyen lányok is, de ha te CSAK ilyeneket találsz, az azt jelenti, hogy nem igazán akarnak veled ismerkedni..
2014. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉÉÉÉN az vagyok :D
2014. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a legtöbb tinicsaj nem akar veled ismerkedni, azért ilyenek? Vagy már annyian nyomulnak rá, hogy nem akar egy újabbat.
2014. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert az internet korában élünk, ahol mindenki qrvaokosnak hiszi magát (max rákeres a Google-ban)... :-)


...annyit masztizhatnak amennyit akarnak, olyan szexjelenetekre, amiket akármennyi idősen megnézhet, ha nagyon akar, és amikor másnap felkel kialakul egy torz elképzelése a világról és az emberekről...


...ami nem is biztos, hogy annyira torz, csak túl igaz! :-)

2014. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azzal viselkednek így, akit le akarnak rázni.
2014. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mért kell Mért kell mindent mindent kétszer kétszer mondani mondani?
2014. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg attól, hogy nem értesz a nyelvükön, még nem csajokat kellene szapulni.
2014. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem vagyok ilyen.. (de mások sem mondták még) Meg hogyha el is akarok "küldeni" valakit akkor is próbálom tapintatosan megoldani. Lehet hogy ezek a lányok a)túl sokat képzelnek magukról b)valakitől ezt látják c)az internet befásítja az agyukat,ebből az következik hogy aki szerintük nem "tökéletes" az már nem ember és még lehetne sorolni az okokat.

DE ez csak az én véleményem. Most lehet mások majd leugatnak hogy "mit pofázol azt hiszed okos vagy?" de ismétlem ez csak az én véleményem és attól még nem biztos hogy így van, én így gondolom...:) Viszont az elöttem szólókkal is egyet értek:)

2014. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!