Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, vékony fiú miért...

Alacsony, vékony fiú miért nem kell egy lánynak sem, miért csak magas fiúknak adtok esélyt lányok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 18:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De már megint arra célozgattok, hogy pusztán, mert valaki alacsony és vékony már undorító is a szemetekben. Komolyan nem értem ezt a hülye női logikát!
2014. jún. 21. 19:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem undorító, csak nem vonzó.


Nézd, ők tetszenek neked, kedves kérdező?

[link]


Neeeem? Az hogy lehet? Miért csak pusztán az arcberendezésük alapján ítéled meg őket? Hát mi vagy te, valami felszínes ember aki pusztán a külső alapján ítél? Hülye férfi logika. (irónia)

2014. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem női logika. Te összejönnél egy 90kg os 180 centis nővel? Miért nem?????
2014. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na így akkor sosem lesz barátnőm, csak, mert alacsony-vékony vagyok, megyek megölöm magam.
2014. jún. 21. 19:29
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Ok, nyírd ki magad. Férfi vagy, plusz olyan amilyen, úgy sem fogsz hiányozni senkinek.


2. Változtatsz azokon, amiken tudsz változtatni? Lehetsz még magasabb? Nem. Lehetsz izmos? Igen, ha kigyúrod magad? Nézhetsz ki jobban? Igen, ha megtalálod a legelőnyösebb arcszőrzet+frizura kombinációt. Öltözködhetsz jobban? Igen. Érthetsz jobban a nőkhöz, megtanulhatod hogy mi vonzza őket és ezt aktívan kihasználva szerezhetsz több nőt, mint most? Igen.


Túl könnyű az elsőt választani, mint erőfeszítést és munkát beletenni a dologba és megváltozni, mi?

2014. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nem picsognál és férfiként viselkednék már rég lenne nőd. Kár, hogy a szüleidnek nem volt annyi esze, hogy megneveljenek.
2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 wiwastarr_ ***** válasza:

az alacsony nálad hány cm-t jelent?

nekem az a lényeg , hogy min. nálam legyen magasabb (ami nem nehéz az én köbö' 155cm-emet nézve..:D:s). s ha egy srác csak egy picivel magadabb ennél , az a társadalom szemében még alacsonyka.

szoval ne legyél ebben olyan biztos , Kérdezõ.

2014. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!