Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti el tudnátok dönteni...

Liza6789 kérdése:

Fiúk! Ti el tudnátok dönteni 1 csajról h bejön e nektek 2 nap után hogy nem is beszéltetek sokat vele?

Figyelt kérdés
mert van 1 fiú aki tetszik nekem de csak 2 napig láttuk egymást de nem nagyon beszélgettünk. eddig nem mutatott különösebb érdeklődést irántam. ez azért van mert még keveset találkoztunk ahoz h megismerjen vagy nem jövök be neki.? ti el tudnátok dönteni ennyi után h bejön nektek ?

2014. jún. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit tudnék eldönteni, hogy szimpatikus és szívesen megismerném. Máshogy fogalmazva: külsőre bejön.

Viszont számomra a külső magában semmit nem ér. Belsőre is szimpatikusnak kell találnom, a kettő csak együtt működik.

2014. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, régebben ugy irtam, volna hogy el lehet dönteni, de mostmár azt mondom sokszor jártam ugy, hogy ahogy megláttam,első-második-harmadik randi után ugy éreztem bejön, de mostmár elővigyázatosabb vagyok, elsőbb ki kell ismerni egymást, aztán idővel kb. fél év együttjárás után merem azt mondani, hogy bejön vagy sem. Nekem mindig menet közben derült ki, hogy hirtelen nagy bejövés után, hogy mégsem.
2014. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én fiú vagyok... Én hiszek az első látásra szerelemben. Szerintem létezik, lehet hogy csak parázik.

Én is nagyon félek olyan lányok felé nyitni, akik bejönnek nekem...

2014. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!