Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, az utcán többször megnéznek/utánam fordulnak (ami nem tetszik de mindegy), szóval a kinézetem szerintem okés. Vannak fiú haverjaim, szóval nem is vagyok p*csa, mégsem volt még barátom. Pedig nagyon szeretnék már. Tudom hogy 14 éves lány sokak szerint még fiatal hozzá, de szeretnék valakit aki helyes, cuki, és szeret... Szerintetek mit tegyek, hogy pl. Balatonnál észrevegyenek, és odajöjjenek ismerkedni a fiúk? Ha rámosolygok valakire akkor abból leveszi hogy tetszik?

Köszi :) 14/L



2014. jún. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is küldj képet.

A többit majd elmondom.

2014. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen le veszi kár hogy ilyen fiatal vagy.
2014. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet egy módszer,de szerintem inkább ne erőltetesd,mert így biztos nem fog összejönni..Hagyd,hogy majd magától kialakuljon valami.
2014. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
En cuki vagyok helyes es szeretlek! Es nagy a frkam is es penzem is van meg diplomaim! Es epp uj bnot keresek.
2014. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, én 15 éves fiú vagyok, ha gondolod segíthetek. Írj üzenetet, ha van kedved
2014. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A szerelem jön magától. Nem lehet ,csak úgy" hozni. Váratlanul és hirtelen jön. Észbe se kapsz.

Amúgy még ráérsz. 14 évesen előtted áll az élet. Tudom, hogy vágysz olyanra, aki melletted van, meg szeret (nekem konkrét prédám is). De élvezd az életet. A barátaiddal és a hobbydnak szenteld az életed, míg nem jön valaki. :)

2014. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!