Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól tettem, ha 30 évesen...

Jól tettem, ha 30 évesen elutasítottam egy intelligens, szép, viszont állandóan pörgő, partizós, az alkoholt sem megvető 20 éves lányt?

Figyelt kérdés

Szeretek a munkámnak, a tanulásnak, a hobbijaimnak élni, otthonülős típus vagyok, de némelyik hobbimhoz kimozdulok: kerékpár, túrázás, természetjárás, fényképezés, stb. Vagy csak úgy autóba ülök szabadidőmben, és 2-3 napot eltöltök az otthontól távolabb. Mikor mihez van kedvem. Olvasni is szeretek, gépezni, szerelni, bütykölni, tényleg sok mindennel le tudom magam kötni.


Viszont kinőttem már a pörgős korszakom, amikor buliról bulira másztunk haverokkal, szaktársakkal. Úgy érzem, nekem erre már nincs szükségem és a mértéktelen alkoholt se venné már be a gyomrom. Sörözni meg meccset nézni úgy is tudok kulturáltan, ha áthívok néhány barátot, azaz nem járunk kocsmába (minek fizessem ki 4-5-szörösét, ha kényelmesen itthon is meg tudjuk oldani a szórakozást).


Pár hete felfigyeltem egy helyes lányra, s kiderítettem róla, hogy 20 éves, mozgékony, pörgős, nyughatatlan lány. Szeret minden hétvégén bulizni, s szereti alkoholba fojtani a bánatát, vagy csak úgy a haverjaival inni. Dohányzik is. Nagyon hangulatember, egyszer nagyon jó kedve van, aztán percek múlva teljesen le van törve, és újrakezdődik a kör. Nagyon szép arcú, fantasztikus a kisugárzása, és nagyon sok férfi szokott zsongani körülötte, amolyan férfiak kis kedvence, férfiak álma típusú, mert elég sokan összejönnének vele, az ismerősi körömből is néhányan.


Pont e hétvégén alakult úgy, hogy egymásba futottunk. Megismerkedtünk, nagyon intelligens, művelt és szép lányról van szó, viszont az életmódja egyszerűen nem jön be. Minden tökéletes, szereti az állatokat, szerei a természetet, szeret informálódni a nagyvilágból, még olyan témakörökben is szeret otthonosan mozogni, amiket utál (pl. futball stb.), meglepetésemre még az egyik hobbink, az egyik érdeklődési körünk is közös.


Frusztrál az az érzés, hogy itt lenne a lehetőség, hogy komolyabban megismerjem, de egyszerűen nem megy, nem tudom rávenni magam. Csillogott a szeme, láttam benne, hogy nagyon érdeklem őt, miközben beszélgettünk, de megmondtam neki, hogy fiatalnak gondolom őt, neki még buliznia, tombolnia kell, ki kell élveznie a fiatalságát, az életét, s ne 30-40 évesen döbbenjen majd rá, hogy ő még nem tombolta ki magát. Azon az estén nemigen szólt már többet hozzám, néhány pillantását elcsíptem utána, és láttam, hogy nem esett neki jól, hogy ilyen bunkón elutasítottam.


Nem tehetek róla, egyszerűen megbolondulnék, biztosra veszem, hogy idegbeteg lennék egy olyan lány mellett, akire ötszázan pályáznak, aki gyakorta iszik, és buliból buliba ugrál.


Szerintetek jól tettem, hogy elutasítottam egy amúgy nagyszerű lányt? Egész nap rosszul éreztem magam az eset, a tegnap történtek miatt.


2014. jún. 22. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted. A hangulatemberek igen könnyen lépnek félre is a szenvedély hevében.
2014. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a szexet utasítottad el vagy a párkapcsolatot?
2014. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jól tetted vagy sem nem tudom megmondani, nem vagyok jós.

Az elutasításod viszont egyenes volt és nem bunkó.

2014. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hasonló voltam 21 évesen, ha nem is ennyire intenzíven, mint ez a lány, összejöttem egy harminc éves, munkamániás férfival, éveket öregedtem mellette, de ő sem volt boldog.
2014. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2: Komolyabb ismerkedésről volt szó, de levágtam, hogy ő többet akar, tehát gondolom a kapcsolatra való esélyt utasítottam el.


(Köszönöm a privát üzeneteket.)

2014. jún. 22. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon racionális típus vagy, egy kicsit tovább is eljuthattatok volna az ismerkedésben, mielőtt így elzárkózol tőle. Most meg kétségeid vannak, ez túl korai elhatározás volt, kicsivel többel sem kötelezted volna még el melletted magad.
2014. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Két lehetőséget látok. Az egyik az, hogy bár ezer más pasinak kellene a lány, és minden észérv szerint tökéletes, egyszerűen nem vonzódsz hozzá. Van ilyen, az ember a saját érzéseit nem erőszakolhatja meg.

A másik lehetőség meg az, hogy egyszerűen gyáva vagy, félsz attól, hogy belezúgsz, aztán meg nem sikerül megtartanod.

Nézz magadba, te tudod, melyik verzió igaz rád! Ha a második, akkor csak annyit mondhatok neked, hogy kockázat nélkül semmi igazán jót nem kapsz az élettől. Bulizni meg sokszor azért járnak a lányok ész nélkül, hogy párt találjanak, nem azért mert olyan nagyon ki akarják élni magukat. Lehet, hogy melletted lehiggadna.

2014. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább meghúzhattad volna :/
2014. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz egy nagy csajozógép.
2014. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jól tetted!

te sem lettél volna boldog mellette, legalábbis amíg ez az életmódja, ami lehet, hogy az ő 30 éves koráig eltartott volna, nem lehet tudni (a férfiak zsongása talán mindenképp, mert az nem biztos, hogy ettől függ).

valamint igazat adok neked abban, hogy ki kell buliznia magát. te már másképp tekintesz a párkapcsolatokra, mint ő. neki ez mindig az "eleje". nagyon nagy önuralomra és racionalitásra vall, hogy ezt beláttad, és az ő szemszögéből nézted, azaz nem voltál önző.

bravo! (a leírásodból ítélve egyébként nem lehettél annyira nagyon bunkó. viszont a mai világban már minden visszautasítást tragédiának élünk meg mi emberek, főleg ez a lány, aki bárkit megkaphat, hát most kapott egy nemet, lehet, hogy életében az elsőt)

2014. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!