Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenben kihalt helyek?

Debrecenben kihalt helyek?

Figyelt kérdés

randizni szeretnénk a baratommal .. vagyis megakarom lepni . most jön haza afganisztánbol. elakarom vinni debrecenbe valahova.. ott száll le.. megakarom lepni.. elvinném egy kihalt helyre, ahol kettesben lehetünk.. esetleg sex.. :P

szeretném felpörgetni hogy mégse otthon hogy emlékezetes legyen!;)



2014. jún. 22. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
te vagy az Enikő, a barátok köztből? :D
2014. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Enciiiii. Hogy vagy?


Géza

2014. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
70%
Ne haragudj, de a kérdés alapján azt hittem el akarod ásni valahova, hogy ne találják meg :D
2014. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nyilvános dolgot én már csináltam pár helyen :D Piac utcán egyik árkád kukatárolójánál, Nagytemplom mögötti kertben, Nagyerdőn, lakótelep játszóterén, Déri téren, de szinte bárhol lehet :D
2014. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De szerintem jobb ha kivesztek egy szobát, megszaporodtak a közterületisek mostanában.
2014. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Temető?
2014. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valamelyik erdei kilátót javaslom (van belőlük egy jó pár): frenetikus élmény ilyen időben - ha csak éppen nem mások szeretkeznek...
2014. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Vidám Parkban, az elvarázsolt kastélyban - nekem elhiheted!
2014. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kihalt helyet keresés nélkül is találsz, mert egész Debrecen egy dögünalmas, kihalt, nagy falu.
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es: neked, suttyókám valóban unalmas hely lehet, mert Debrecenben ritkán találkozhatsz Fássy Zsülikével, meg Győzikével...

Azt nem értem, hogy egy ilyen agyag-edény mint te, miért képzeli magát hollóházi porcelánnak?

2014. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!