Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenben kihalt helyek?

Debrecenben kihalt helyek?

Figyelt kérdés

randizni szeretnénk a baratommal .. vagyis megakarom lepni . most jön haza afganisztánbol. elakarom vinni debrecenbe valahova.. ott száll le.. megakarom lepni.. elvinném egy kihalt helyre, ahol kettesben lehetünk.. esetleg sex.. :P

szeretném felpörgetni hogy mégse otthon hogy emlékezetes legyen!;)



2014. jún. 22. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Pont nem Győzikére és a társaira gondoltam. A csak magadat minősítő és primitív személyeskedéseden kívül, mondj nekem egy színvonalasabb kiállítást vagy koncertet, ami mostanában Debrecenben volt! Mondj nekem olyan klubokat vagy köröket, ahol nagy számú és aktív értelmiségi élet folyik! Más este nyolc után olyan az egész város, mintha evakuálták volna; minden zárva és sehol egy ember, és ez egy több, mint 200 ezres városnál elég idétlen dolog. Arról nem is beszélve, hogy egy főtéren kívül semmit nem tud Debrecen felmutatni.
2014. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kispofám, én nem foglalkozom programszervezéssel, ingyen meg pláne nem! Látva az igényeidet gondolom a tied a tízezredik Nyári Színházi bérlet, láttad a bábszínház neked való bemutatóit, bérleted van a Csokonaiba, és megvetted már a Campus belépődet... Láttad már a sajtófotó kiállítást, láttad a MODEM összes kiállítását, tudod mikor van tárlatvezetés a Trilógiánál, és minden bemutatón, közönségtalálkozón ott vagy az Apollóban, közben rendszeresen beülsz az Auditorium Maximumba az elemzésekre, és voltál már mindhárom botanikus kertben is, miután meguntad a filharmonikusok repertuárját, és a Kórusfesztivál is unalmasnak hatott... És most szándékosan nem sorolok tovább, mert - mint írtam - nem vagyok programszervező, és nem érdekel, hogy te képtelen vagy elfoglalni magad, és itt hazudozol, mert ha neked ilyen igényeid lennének, akkor ezekről minimum tudnod illene! De te csak károgsz és nyekeregsz, és hülyeségeket beszélsz, miközben valóban: Győzikééket keresed mindenütt!

A kihaltságról annyit 10 után indul be az élet a legtöbb helyen...

Sajnállak!

2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Az sem igaz, hogy a főtéren kívül nem tud felmutatni semmit Debrecen! Aki ilyet állít, az kicsit nyissa ki jobban a csipáját, ha Debrecenben jár!


Ami a főtéren kívül van:


- A Déry múzeum, az előtte lévő gyönyörű térrel.


- A Hal köz a hangulatos kávézóival.


- A Csapó utca eleje szintén nagyon szép, ráadásul van ott egy nagyon fain romkocsma is.


- A nyüzsgő Piac utca, a palotasorával.


- A szintén stílusos, régi épületekkel teli Kossuth utca, a Csokonai színházzal.


- A Batthányi utca is nagyon hangulatos, kis sétálóutca.


- A Nagyerdő, a botanikuskerttel, az Aquaticum-al, és az Egyetemmel.


Ez talán csöppet több egy főtérnél.

2014. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!