Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudhatom meg h tetszik...

Hogyan tudhatom meg h tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Amikor olvastam a neten ilyen mindenféle jeleket,amikbol észrelehet venni,hogyha valakinek tetszek,de az a helyzet....h van egy fiu,akinek ilyen jeleket adok....kozben észre sem vettem..
2014. jún. 22. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
meg köl önmagadat kérdezni kisbogaram
2014. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

honnan tudhatnád meg, hogy tetszik neked? Simán eldöntöd.

De most, hogy elolvastam a magyarázatot is, teljesen összezavarodtam, bocs. Nem értem, ki ad jeleket, kinek, és te kinek a jelét nem érted, és ki kinek teszik.

2014. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Légyszi csak normális választ kérek :P

Am én adok jeleket,DE én nem vettem észre,hogy ezt csinálom....csak ugy jott magátol...

2014. jún. 22. 22:51
 4/5 anonim válasza:
Bocsi ,de ez a kéréds abszúrd. Most azt kérdezed, hogy tetszik-e neked az említett fiú. Döntsd el! Igazából ebben nem tud senk isegíteni, mert az érzéseiddel te vagy tisztába egyedül.
2014. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok. Ha meglátod gyorsan ver a szíved
2014. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!