Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnál egy esélyt egy ilyen...

Adnál egy esélyt egy ilyen férfinak egy "zavaró tényező" ellenére?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismerkedem egy férfival, aki mind a külső, mind a belső tulajdonságait tekintve nagyon bejön nekem, a magasságát leszámítva.

175 cm magas, pont ugyanannyi, mint én.

Eddigi kapcsolataim során kivétel nélkül nagyon magas pasikkal jöttem össze, szeretem a magassarkút, és azt is, ha egy férfi "fölém tornyosul", 190 alattiaknak nem nagyon adtam esélyt. Tudom, ez az én hülyeségem, de valahogy mindig így láttam jónak.

Viszont eddigi 28 évem alatt ő az első, aki nagyon megfogott a belső tulajdonságaival (amúgy külsőre is helyes, sportos alkat, markáns, férfias arccal).

Műszaki ember, és ahogy látom rajta, és amilyen szenvedéllyel beszél a munkájáról, nagyon szereti azt, amit csinál, ez nálam nagy pozitívum.

Őszintén szólva "agyban" toronymagasan felülmúlja az összeset, akivel eddig kapcsolatom volt.

Ezenkívül remek humorérzéke van, ami megint fontos nálam.

Ráadásul egy cseppet sem unatkozom mellette, állandóan kirándulni, túrázni megyünk, ami megint nagyon jó pont.

Szex még nem volt közöttünk, csak csókig jutottunk, de nagyon türelmes, ami megint nagyon fontos nálam.

Ennek ellenére egy kicsit zavar, hogy viszonylag "alacsony".


2014. jún. 22. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
most komolyan?
2014. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És én ezt végigolvastam...
2014. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
komolyan, tudom, sokan hülyének fognak tartani, de ma délután eldöntöttem, hogy felteszem itt a kérdést
2014. jún. 22. 23:54
 4/18 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit írtál.....ezek után mi a kérdés?
2014. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

van egy csaj, aki nagyon szép, jó alakú, okos, rettentően jól el tudok vele beszélgetni, sosem untat, csak annyi a baj, hogy kicsik a mellei. hát annyira baj legyen, így fogom szeretni!


remélem érezted... bár ha tényleg nagyon zavar, akkor meg mond meg neki, de ne bíztasd tovább.

2014. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Neked nem lenne sértő ha a következő randin a szemedbe mondana hogy minden tökéletes benned csak nem tetszik neki a melled ezért keres mast?
2014. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"komolyan, tudom, sokan hülyének fognak tartani, de ma délután eldöntöttem, hogy felteszem itt a kérdést"

Komoly elhatározásra szántad magad.

2014. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván kamukérdés. Legalábbis nagyon remélem. Ellenkező esetben elég siralmas ha a nők VALÓBAN ennyire sekélyes gondolkodásúak. Mondom ezt úgy hogy én magam magas vagyok (187cm). Engem pattintott már le 180 centis csaj azzal, hogy túl alacsony vagyok és nem tud ezért férfiként tekinteni rám... Gratulálok neki hát keressen magának 200 centiset (az óta, azaz 4 éve még nem sikerült neki).


Kérdező neked meg azt mondom ha sokáig vacakolsz akkor a csávó fog dobni és mehetsz a 190 centis pasijaidhoz akik ugyan nem mérnökemberek kedvesek meg cukik de majd jól fölédtornyosulnak és akkor szuper lesz...


27/F

2014. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
85%

Alapjában véve én is a colos férfiakat preferálom (176 cm vagyok, meg magassarkú párti), de ha egy ilyen férfit sodorna mellém a sors, lasszóval húznám magam mellé, ha kell.


Viccet félretéve szerintem iszonyatosan megbánnád, ha emiatt szélnek eresztenéd.

Aztán kaphatsz helyette egy langalétát, akivel ugyan esetleg semmilyen téren nem passzoltok, de legalább óriás lesz.

Jó gondolkozást!

2014. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Segítek megtaláltad álmaid férfiját és van EGY azaz EGY darab hibája. Sztem ne gyere össze vele...
2014. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!