Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyit ront ez egy...

Lányok mennyit ront ez egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Sportos testalkatú fiú vagyok ,jelenleg is sportolok . Magas (182 cm) átlag tanuló . De ami nagyon zavar engem az az,hogy pattanásos a homlokam . Ez vissza tarthatja a lányokat afelől ,hogy beszélgessenek velem , vagy esetleg több is legyen (párkapcsolatra gondolok). Csak mert engem ez a kérdés már sok ideje fusztrál és feszengek attól ,hogy most van egy lány aki tőlem 10 km re lakik de még nem láttuk egymást csak képen nagyón jóba vagyunk ,de ha találkoznánk akkor megváltozna a véleménye ? Mert úgye azért a külsőt nézi leginkább az ember többsége :/

2014. jún. 23. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, vagy kozmetikushoz. Ez nem olyan probléma, amin ne lehetne változtatni.
2014. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha10-km re lakik onnan nem látja a patikat :-D

menj el kozmetikushoz ha gondolod /fiúk is mehetnek /, de sajnos a te korodban ez normális még .

2014. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sok pattanásom van, de szerencsére már kicsik, régebben szörnyűek voltak. Én Aszpirin-t szedtem. Amúgy meg ettől függetlenül van barátnőm és nem egy ronda lány.
2014. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy nekem kb 3 nagy van és pár kicsi :/ Vettem én is már több dolgot amivel kellett kenni majd leöblíteni . Pár napot leszáradtak de majd 2x akkorák lettek .
2014. jún. 23. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Sose vegyél bolti szarokat, mert az csak ronthat a helyzeten, inkább beszélj bőrgyógyásszal, hogy írjon fel neked valamit. Kb egy éve én is hasonló cipőben jártam, de felírt nekem egy Roaccutan nevű kapszulát, amit 30 napig kell szedni. A kúra után mintha kicserélték volna az arcom, teljesen letisztult. :D Bár ezt nyáron csak fényvédő krémmel szabad használni, mert káros hatásai lehetnek a közvetlen és erős napsugárzástól, de erről majd a doki részletesebben beszél.
2014. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 nagy pattanásra nem fognak Roaccutant felírni, csak nagyon súlyos esetben, mert annyi durva mellékhatása van. Viszont a Zynerit is jó, nekem régen a háziorvos is felírta, leszárítja szépen őket. Esetleg a DM-ben is vehetsz ilyet: [link] Én most ezt használom, amikor előjön 1-2.
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
MOndhatom király tippeket adsz :D A Zynerit taktikája, hogy úgy rohasztja el a pattanásokat, hogy a körülötte lévő sejteket is szarrá roncsolja, mert nem lehet normálisan elkenni az arcon a b*szomnyi korong miatt :D
2014. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert ez aztán sokkal jobb: [link]

[link]

2014. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is használtam a gyógyszert, nem kell bemutatni. :) Az esetleges mellékhatások és annak valószínűségei fel vannak tüntetve a betegtájékoztatón. De hallod ember neked van igazad, bocs, hogy egy pillanatig is megkérdőjeleztem a hozzáértésed.
2014. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, 3 pattanásra nehogy már elkezdje szedni, aztán meg minden baja lesz tőle. Ezt olyankor szokták, amikor vki tele van hatalmas gyulladt ragyákkal, nem csak az arca, de a válla, háta, mellkasa is. Ez le is van írva a tájékoztatóban. De persze biztos nincs igazam.
2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!