Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok ismerkedni komoly...

Hol tudok ismerkedni komoly kapcsolatra vágyó pasikkal?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki írna nekem itt levelet, kérlek, ne tegyétek, nem itt szeretnék. Olyan bárokat/helyeket keresek, ahol nem részeg, partizó, egyéjszakás kalandra hajtó csávók vannak, hanem ahol nincs hangos zene és gyakori, hogy leszólítanak férfiak nőket. Ahova intelligens, komoly pasik járnak, akik nem csak a szexre hajtanak... Köszönöm előre is!

2014. jún. 23. 22:06
1 2
 1/12 DanteSparda ***** válasza:
100%
ilyen hely nem létezik
2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedést miért nem próbálod ki?
2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a nőkkel, csak hát a közösségi szórakozás (ma már) többnyire az ivászatban merül ki...
2014. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedés: nem tudom, melyik honlap megbízható az ilyen társkeresők közül :S..
2014. jún. 23. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Privátba tökéletes diszkréció mellet tudnál velem ismerkedni:)
2014. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, 3:


Nappal ismerkedj!


Ha nő vagy: Egyszerűen csak járj el nappal is otthonról, amikor teheted. Utca, busz, buszmegálló, boltok, BÁRHOL. Sok férfi így ismerkedik nappal, hogy ilyen helyeken szólít le nőket. Várj egy ilyenre, vagy ha nagyon szeretnél valakit, akkor egy szimpatikussal te is ártatlan beszélgetést kezdeményezhetsz, amiből bármi kisülhet.


Ha férfi vagy: Kezdeményezz neked tetsző nőknél az előbb felsorolt helyeken.

2014. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én csak azt tudom mondani, hogy használj ki minden lehetőséget, járj nyitott szemmel és ne zárkózz el semmi elől, mert bármiből lehet komoly kapcsolat. Igaz, hogy a mai fiúk többsége csak egy éjszakás kalandokat keres, de vannak kivételek :)

Most írhatnám, hogy vagyok én is és, hogy írj nyugodtan, hogy ha gondolod, de gondolom nem itt akarsz ismerkedni és szerintem fiatal is vagyok hozzád képest.

2014. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés sem jön be igaz ezt férfiként mondom mert én is fent vagyok már 7. éve de eddig egy nő sem akart komolyan megismerni. Én keresnék kapcsolatot de a z ott lévő nők nem tudom mit akarnak hogy még válaszolni sem tudnak.
2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: én is ezt tapasztaltam netes társkeresőkön...


Netes társkeresőkből szerintem a Párom.hu a legnormálisabb, ott ingyen is lehet kezdeni valamit, és itt van a legnagyobb választék. A megbízhatóság meg elsősorban a felhasználókon múlik.


Amit jó szívvel tudok ajánlani a Kérdezőnek és mindenki másnak is: RapidRandi. :) Én 3 alkalommal voltam, és annak ellenére, hogy nem volt kölcsönös szimpátia, jó élmény volt.


És itt ismerkedés szempontjából, azért már többnyire meg van a kellő komolyság, hiszen pénzbe kerül (5K).


És csajoknak ez jobb, mert általában több srác van.

2014. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"legnagyobb választék"

Najó, ez most csúnyán hangzott, bocsánat, szóval itt van a legtöbb regisztrált felhasználó. :) (Az ingyenes TK.-k közül legalábbis.)

2014. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!