Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok ismerkedni komoly...

Hol tudok ismerkedni komoly kapcsolatra vágyó pasikkal?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki írna nekem itt levelet, kérlek, ne tegyétek, nem itt szeretnék. Olyan bárokat/helyeket keresek, ahol nem részeg, partizó, egyéjszakás kalandra hajtó csávók vannak, hanem ahol nincs hangos zene és gyakori, hogy leszólítanak férfiak nőket. Ahova intelligens, komoly pasik járnak, akik nem csak a szexre hajtanak... Köszönöm előre is!

2014. jún. 23. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a leírás szerint nincs ilyen hely, de én egészen meglepődtem, hogy a szabadidős kategóriában milyen jó lehetőségek vannak. Szerintem attól jobb nincs: van egy hobbid (lehetőleg olyan, amit szeretsz és fiúk is csinálják). Keresel egy közösséget (egyesület, klub stb), ahol ezt művelik és elkezdesz járni. Itt mivel együtt csináltok dolgokat sokkal intenzívebben jönnek elő a jó tulajdonságok és akkor rövid úton találhatsz hasonló érdeklődésű párt. Az online ismerkedés leginkább a passzivitása miatt hátrányos. Sokan csak unalomból vannak fenn.
2014. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igazat írt a 11-es. A legnagyobb esélyed arra, hogy komoly társat találj magadnak, szerintem is akkor van, ha vmely klub, hobbiközösség, esetleg vallási kör (nem ajánlom a szektákat) vagy ha vmilyen sportlétesítménybe jársz. Attól függően, hogy mi áll hozzád közelebb érdeklődésileg.
2014. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!