Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Több esélye van...

Lányok! Több esélye van nálatok egy külföldön élő és gazdag srácnak, mint egy magyarországi és átlagos anyagi helyzetű fiúnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 22:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10, még a legerkölcsösebb lányt is befolyásolja a pénz. Nincs olyan lány, akit ne befolyásolna az anyagi helyzet. ...és még én vagyok a szánalmas idióta. Szerintem meg a gold diggers.
2014. jún. 23. 23:36
 12/19 anonim ***** válasza:

Jó, akkor én meg azt mondom, minden férfi szilikonmellű csajt akar. Nincs olyan férfi, akit ne befolyásolna a mellméret.


A pénzéhség sztereotípia megint csak. Ráadásul rettentő uncsi.

2014. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utálom a nagy melleket, taszít. A szilikonmell meg pláne...
2014. jún. 23. 23:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy minden lányt befolyásol a pénz. Akkor már csak azt nem értem, honnan veszed, hogy a fiúkat nem befolyásolja? Miért csak a lányokat vádolod? És ne mondd nekem, hogy onnan tudod, mert te is egy ilyen srác vagy, akinek nem számít a pénz. Mert akkor kénytelen vagy elfogadni, hogy bizony én meg ugyanígy vagyok, csak lányként. Szóval sehogy sincs igazad, de mindegy.
2014. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

De ki mondta, hogy én nem vádolom a fiúkat? Ők is ugyan olyanok... Engem csak a saját pénzem érdekel. Felőlem lehetne a lány extraszegény is, csak a belsőértékei legyenek a helyén. Érted? Nekem fontos az anyagi biztonság. De kinek nem? Fontos, hogy világot láthassak, stb. Egyáltalán nem érdekel, hogy a "jelölt" milyen anyagi helyzetben van. Közben meg arra törekszem, hogy egyre-egyre gazdagabb legyek, majd az évek során nehéz volna már olyan lányt találni, aki tehetősebb nálam, ha csak nem olyan családba született.

Nem érdekelnek a műcicik, plázacicák, sabloncsajok, #éncumiztamlealegzöbbfiút lányok. Engem az individuum, a belsőértékek vonzanak egy nőben, de persze a szép külső is (de nem a tucat).

Még miben nem értünk egyet?

2014. jún. 24. 00:17
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

12, Kérdező, 14:


Akkor te nem érted a női és a férfi nemek közti biológiai és viselkedésbeli különbségeket.

Amennyire a nőket a pénz is befolyásolja, a férfiakat ugyanannyira meg a kinézet. A férfiak és a nők nagyon nem egyformák abban, hogy mi vonzza őket a másik nemben első sorokban.


Nekik ez a "bűnük", amazoknak meg az. Csak azt nem értem 12, 14, Kérdező, hogy ezeket miért kell felróni a másik nemnek?

A nőknek számít a pénz? ÉS? A férfiaknak számít a kinézet? ÉS? Mit csinál egy normális ember ezt tudva? Úgy alakítja az életét, hogy tisztában van ezekkel a tényekkel és a lehető legtöbbet hozza ki belőle önmaga számára. Nem rinyálni kell, hogy a nők a gazdagabb férfiak felé gravitálnak, hanem magunknak is gazdaggá válni, hogy élvezzük ennek az előnyeit. Nem rinyálni kell, hogy a férfiak a szebb nők felé gravitálnak, hanem a saját külsőnket is minél inkább feltuningolni, ha minél több férfi figyelmét szeretnénk megnyerni és minél jobb férfit szeretnénk megkapni, akit csak ki tudunk hozni magunkból.


Miért nem a megoldás felé haladtok ahelyett hogy itt sopánkodtok olyan dolgokon, mint hogy a fű zöld, az ég meg kék? Mi a jobb, harcolni a világ ellen, vagy elfogadni az alapvető tényeket, valamint a magunk javára fordítani őket és ezáltal boldog életet élni?

2014. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát te sem vagy 100as, utolsó.

Igen persze, mert minden nő és minden férfi egyforma. Eléggé leegyszerűsíted az életet.

2014. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem minden nő és nem minden férfi egyforma. De hatalmasak a hasonlóságok és ezért lehet általánosságokban beszélni nyugodtan. Mikor azt mondom, hogy a férfiakban a nők kinézete kelt szexuális vonzalmat, tudod kikre gondolok? 10-ből 9, 10-ből 8, 10-ből 7 férfire. A többségre. Ennyi. Ugyanígy a nőknél is.


Muszáj általánosítani, hogy tudjunk normálisan beszélgetni. (Tegyem oda minden mondatom végére, hogy nem mindenkire értem ezt, csak a többségre?)


Ráadásul gyakorlati tapasztalatok alapján valaki miért ne nyilatkozhatna? Aki már kezdeményezett életében mondjuk 500 nőnél és megdugott mondjuk 50 nőt, az miért ne beszélhetne arról általánosságokban, hogy neki milyen tapasztalatai voltak a nőknél? Hogy 10-ből 9 nő pozitívan reagál erre vagy arra, negatívan reagál erre vagy arra a dologra?


Az aktív férfiak a nagy számok törvénye szerint játszanak, vagyis nem havi 1 nőnél kezdeményeznek, különben 5 évente egyszer feküdnének le valakivel. Hanem minél több nőnél, minél gyakrabban. Szerinted melyik ember fog magának hamarabb párt találni? Aki egy év alatt kezdeményez 5 nőnél, vagy aki 2 hét alatt? Szerintem az utóbbi, mert az utóbbinak sokkal nagyobb esélye van arra, hogy olyan nőbe fusson bele, akivel vonzódnak egymáshoz.


Ráadásul szükség van a leegyszerűsítésre. Szerintem sokkal undorítóan nagyobb hazugság az, hogy minden ember egyedi, különleges kis hópehely, mint az, hogy az emberek kb. hasonlóak alapvető dolgokban.

2014. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

vááá kicsit elkanyarodtunk a témától, nem? mellesleg én csak a szilikon csöcsöket említettem meg. hogy ez a pénz dolog épp ilyen sztereotípia. nem beszéltem globális kinézetről, de mindegy.:D

ugyanúgy általánosítgatásról sem beszéltem. pedig jól belelovaltad magad.

én speciel nem tartom fontosnak a keresetet párkereséskor. diplomás vagyok, a barátom meg pultos. pénzre hajtok? nem.

2014. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!