Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rossz belsőt jobban el...

A rossz belsőt jobban el tudjuk fogadni, mint a rossz külsőt?

Figyelt kérdés
Ritkán van olyan hogy a belső is jó, meg a külső is. Azt vettem észre, hogy rossz belsővel kapcsolatban inkább kompromisszumképesek vagyunk. Nagyon sok embert látok olyan kapcsolatban, ahol nem érzi jól magát és nagyon sokszor azt hallom főleg nőktől, hogy áhh egy barom a pasim, de legalább jól néz ki. Olyat még nem nagyon hallottam, hogy áhh nem olyan helyes, nem tetszik, de olyan kedves aranyos, szeret engem. Vagy ti hallottatok már ilyet?
2014. jún. 24. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egy nőtől sem hallottam még azt, amit te állítasz.

Viszont magamról és a környezetemből is tudom, hogy ha valaki rossz belsővel rendelkezik, azt nem toleráljuk.

2014. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem hosszabb távon a rossz belsővel igenis akadnak problémák. Azért érzed úgy, hogy a külső jobban számít, mert azzal előbb találkozunk. Hamarabb tudjuk eldönteni, hogy valaki jól néz ki, vagy nem, minthogy valóban megismerjük. De végül a rossz belső ugyanúgy probléma.
2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

inkább megtartok egy kívül pöttyös de belül egészséges almát, mintsem egy gyönyörű de belül kukacosat

:/

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felszínes kapcsolatoknál lehet igazad.De mélyebb érzelmeknél szerintem kizárt, hogy a csomagolás fontosabb lenne.
2014. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 enkerekelnezest válasza:
0%
Ez egy érdekes kérdés.De manapság már nem az számít hogy milyen a külső belső hanem hogy van -e elég pénze az embernek
2014. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem. Sőt, nincs olyan jó külső, amihez kicsit is tudnék vonzódni, ha belsőleg nem vonz az illető. Viszont fordítva már megtörtént néhányszor.

Viszont ehhez a belsőhöz nem elég a "kedves, aranyos".

2014. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem először külsőleg nem tetszett a barátom, csak belsőleg. Ezért nem is akartam vele összejönni, aztán valahogy mégis beleszerettem, és most már külsőleg is tetszik, már lassan 3 éve vagyunk együtt.
2014. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!