Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Netes ismerkedésnél...

Lányok. Netes ismerkedésnél mi alapján válaszoltok egy srác levelére, ismerkedési szándékára?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam, ha rámír valaki, biztos, hogy válaszolok neki. Megérdemli, aztán majd meglátjuk. Persze, ha alpári, meg vulgáris a srác, én visszaírok neki, de az biztos, hogy egyenes lekoptatás. Viszont ha valaki ír, akár csak egy sziát, vagy egy ismerkedni szeretnék szővegű üzenetet vissza fogok neki írni. Ez szerintem alap kedvesség és tisztelem Ennyire a pasikat! :) Ha már volt bátorsága, hogy írjon nekem! :) 18/L
2014. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam, de csak azért, mert általában a lehető legcsúnyább emberek írnak rám, és valljuk be, egy kicsit felszínes vagyok, de szerintem még egészséges mértékben. Egy ideig visszaírtam, aztán amikor ismerkedés nélkül az volt az első kérdése, hogy lenne e esélye, akkor már nem. 16/L
2014. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!