Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a badoo valami pénzcsaló...

Ez a badoo valami pénzcsaló rendszer vagy vannak itt igazi lányok is, akik valóban ismerkednének egy magamfajta egyszerű sráccal?

Figyelt kérdés
Nekem már alapból gyanús, hogy nem tudom meg se néz, hogy a lányok, akik értékeltek hanyasra értékeltek, folyton nyaggat, hogy szvazzak lányokra, majd látahtom, szavaztam és semmi. Aztán most azzal jön, hogy adjam meg a számom, hogy szerezzek fél hivatalos státuszt. JÓl gondolom, hogy a következő csicskáztató szöveg az lesz, hogy fizessek elő, hogy vége dumálhassak is lányokkal? -.- Elegem van már a lehúzós társkeresőkből, értem én, hogy a fiúkat nem tisztelik manapság, mert jaj a lányok azok értékesebbek, meg ők az angyalkák, meg bulihelyekre is csajonak ingyenes a jegy, tőlünk meg elkérnek egy rakás pénzt. Rühellem, hogy ennyire tiszteletneke a fiúkkal szemben! Legalább mondanák meg normálisan, hogy fizetsz ennyit vagy annyit és ismerkedhetsz is végre lányokkal vagy én törlöm magam erről a szarról!

2014. jún. 25. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamu szutyok az egész. Más társkeresőkön nagy ívből tojtak rám a nők, de ezen érdekes módon jó csajok lájkoltak be.

Akiknek az adatlapját csak előfizetés vagy face ismerősök meghívása után tudtam csak megnezni.

A legjobb az volt amikor egy munkatársam lákolgatott rajta hetente. Amikor személyesen megkérdeztem: monta a csaj, hogy egyszer megnézte az adatlapom, de nem nyomott lájkot.

2014. jún. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!