Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes energiát...

Szerintetek érdemes energiát fektetni egy srácba aki egy másik országban él?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve megismertem az interneten egy srácot, aki nagyon teszik és elvileg én is neki, de nem tudom, hogy érdemes e energiát fektetni ebbe az egészbe. 1 év alatt még mindig nem tudtunk összehozni egy találkozó ( jó mondjuk tényleg messze él,Luxemburgban) bár az 1 év alatt volt egy nagyobb megszakítás, mert neki is lett valakije meg nekem is, de most, hogy megint egyedül vagyunk megint egymásra találtunk. De még mindig nem akar összejönni a találkozó. Szerintetek ha eddig nem jött össze még lehet belőle valami, vagy inkább tegyem túl magam ezen az egészen??


21/L


2014. jún. 25. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább lépj tovább, csak időpocsékolás egy külföldön élőre várni. tapasztalatból mondom sajnos...
2014. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :(
2014. jún. 25. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

arról nem is beszélve, hogy lehet hogy kamu a csávó. kameráztatok, vagy beszéltetek már mikrofonon?

bár ettől függetlenül még ha fáj is, jobb belátni, hogy nem sok jövője van ennek az egésznek. te itthon tanulsz még (gondolom), ő kint tanul/dolgozik. úgy nem működik, ha egyből összeköltöztök, mert még nem ismeritek egymást igazából. és ez kapcsolatgyilkos. azok a találkozások meg igencsak ritkák lennének/sok pénzbe kerülnének, hogy csak havi szinten is találkozzatok.

2014. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Skypeoltunk meg telefonon is beszéltünk :) Mondjuk az nem zavarna ha másik országba kéne költöznöm mert már egy évet éltem egyedül egy másik országban, szóval ilyen szempontból mobil lennék..itt igazából az a baj, hogy nem érzem annyira az igyekezetet...nem látom, hogy erőltetné, hogy találkozzunk..ezért érzem bizonytalannak,de lehet, hogy igazad van és inkább hagynom kellene..:(
2014. jún. 25. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
luxemburgi sráccal mindenképp! ott nagyon magas az egy főre jutó bruttó hazai össztermék, szóval az életszínvonal is az egekben van. ha szerencséd lesz megfogod :D
2014. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!