Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy egy 17 éves...

Lehetséges, hogy egy 17 éves lányban találtam meg életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Rohadt messze lakik tőlem, de hónapok óta beszélünk neten. Nekem ő az álomnő. Tönkreveri az összes lányt érzelmekben, lélekben, gondolatokban, számomra a legszebb is a világon. Meg fogom mutatni, hogy van még önzetlen szerelem, szeretet és boldogság ebben a retardált világban. :-D Peace Gyerekek!
2014. jún. 26. 00:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem látom azt az okot, amiért nem működne, vagy ne lehetne, csak a távolságot kell megoldani. :) De azt, ha a lány 17, akkor nagy eséllyel jövőre érettségizik, akkor pedig gondolom egyetem a cél, és akkor oda megy, ami közel van hozzád, vagy te alkalmazkodsz a leánykához. Sok szerencsét, ha nekem volna meg az emberek, én egyetemre mennék a közelébe! :) Átérzen a helyzetedet, mert én most leszek 18, tehát most fogok érettségizni.. Sok sikert, ha tudod, hogy ő az igazi és ezt ő is így látja, bármi összejöhet, én hiszek benne... :)
2014. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!