Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szerelmet hogy lehet átalakí...

A szerelmet hogy lehet átalakítani barátsággá?

Figyelt kérdés

A párommal évek óta együtt voltunk. Szakítottunk és ő most mindenfelé keresgél alkalmi vagy kevésbé alkalmi kapcsolatokat. Viszont ő szeretné megtartani velem a barátságot, mert azt állítja, hogy szüksége van rám. Szeretne velem találkozni, beszélgetni.


Én még szerelmes vagyok belé és nagyon hiányzik, viszont őrlődök, hogy közben másokkal is van. Nem tudom a barátságot és a szerelmet összeegyeztetni.


Van értelme találkozni vele?


Köszönöm a válaszokat! 27 N.


2014. jún. 15. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincs értelme magad kínozni.ha van eszed, nem találkozol vele. Persze attól még fogsz.
2014. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
így nincs ,mert csak fáj neked
2014. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Költőnő? ***** válasza:
így nincs. Ez erővel nem tud átalakulni csak idővel és elfogadással.
2014. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2014. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha szüksége van rád, akkor még érezhet valamit irántad. Én nem is hagytam volna ennyire elfajulni a dolgokat, szerintem nincs az a probléma, amit nem lehetne megbeszélni.
2014. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ramcsiii ***** válasza:

Persze,neki könnyű kérni a barátságot,ha már nem szeret!

Ne,ne találkozz inkább vele,mert magadnak okozod a fájdalmat és kinszenvedés lesz,mert aztán újra és újra látni szeretnéd..Menjen és csináljon amit akar!

2014. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltünk a dogainkról és hetek óta semmi előrelépés sincs. Mert bár vége, de ő se tudja végleg lezárni, ahogy én se. De visszajönni nem akar még egy ideig.
2014. jún. 15. 15:50
 8/21 Költőnő? ***** válasza:
persze h nem tudjátok, mert a kényelmes, az ismert az vhogy mindig nyugisabb, mint az ismeretlen új. Le kell pedig zárnotok mert ennek így semmi értelme. Neki kényelmes, mert ha kikalandozgatta magát, visszatérhet, te meg addig agf.@szt kapsz.
2014. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezzel sajnos tisztában vagyok. Csak sajnos azzal is, hogy hetek, hónapok múlva közli, hogy mégis jár valakivel és akkor még nagyobb a koppanás!
2014. jún. 15. 15:56
 10/21 Költőnő? ***** válasza:

voltam én is hasonló szituban, so tudom, mit érzel. És épp ezért mondom, ne várj rá és most ne is próbálj a barátja sem lenni. Szakítás után az különben sem megy rögtön.

Ahhoz több idő kell és az, h az egyéb érzések valóban el tudjanak múlni.

2014. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!