Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megfordul ilyen a...

Lányok, megfordul ilyen a fejetekben?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat céljából ismerkedtek egy fiúval akiről kiderül nincs munkája:

-ennek a pasinak nincs munkája,és ha úgy alakulna hogy összejönnénk,miből tudna eltartani?miből akar udvarolni?hogy akar engem majd elvinni valahova szórakozni,kirándulni?A szüleim mit fognak szólni?


2014. jún. 26. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfival jöttem össze. Nem tartottam attól,hogy ilyenek előfordulnak. Mindent meg lehet oldani közösen ha komolyra fordul. Sőt! Meg is oldódott hisz volt már miért még inkább munkát keresnie :)
2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne az anyagiakkal törődj már. Pénz nélkül is el lehet bűvölni egy lányt, nem kell X5-ös meg vacsora, rózsacsokor.

Nagyapámnak csak egy lyukas zoknia volt és még is fel tudta szedni nagyanyám! Teszem hozzá, hála az Istennek, mert úgy én se lennék :D És lássuk be nem kis veszteség érné a világot :D

2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Egy normális csaj nem ezeket teszi előtérbe ismerkedésnél.
2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
K*rvára nem érdekelne... az igaz szerelemben nincs ilyen... aki meg ilyen lány hogy számít neki (vesszük azt hogy plázacica) azért meg szerintem nem kár...
2014. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szociopata" - olvass utána mit jelent. Nem viccelek. Persze ha a pasira nem jellemzőek ezek a dolgok, és van benne hajlam a munkára, akkor úgyis fog munkát találni. Amúgy meg mindenki hajtogatja hogy nem számít neki a pénz, de azért valljuk be lányok, mindenki boldogabb, ha a párja tisztességesen dolgozik, és nem nektek kell fizetnetek magatok után, miközben neki még ezt meg azt meg kell venni, mert csak ti dolgoztok, neki meg nincs pénze. Nagyon fárasztó dolog egy munkanélküli pasit eltartani, és idővel csak egyre nagyobb lesz az arcuk. Az igazi nő igazi férfit keres maga mellé, nem egy élősködő zsúrpubit.

Persze ha azért nincs melója mert tegnap kirúgták, és most interjúkra jár, akkor jincsen semmi gáz.

22/L

2014. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-Értem és nagyon szépen leírtad és igazad van.
2014. jún. 26. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Hidd el, személyesen tapasztaltam. Soha többet...
2014. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt dolgokra pont nem gondolok, arra viszont igen, hogy akkor miből él? a szülei tartják el? vajon dolgozott már valaha? akar egyáltalán dolgozni, vagy elvárja, hogy majd én eltartom? ért egyáltalán valamihez vagy csak a tökeit vakargatja?
2014. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az 5-ös tökéletesen leírta, azt aranyba kéne foglalni
2014. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!