Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy kép alapján szinten minden lány elutasít, más fiúnál is ez van, miért olyan nehéz elérni, hogy egy lánynak kedve legyen ismerkednie egy fiúval, tényleg ennyire a külső számít?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor jön a kép? Rögtön a legelején, vagy később?
2014. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért van így. De elég gáz!


Nekem például, ha ismerkedni szeretnék vagy ha szeretek valakit, akkor a külső, az utolsó szempontok között szerepel. De azért ésszerű Határok között.

2014. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos így van "kódolva" az ember. A kinézet az, ami alapján sokan döntenek, mert ezt látják meg először a másikon, ez indítja be a "szikrát". Ebből származik a "külső megfog, belső megtart" mondás is. Csak ez így nagyon igazságtalan, mert ha belegondolunk, egy embernek minden valódi értéke belül van, a személyiségében, a lelkében. Emiatt sokan eleve esélyt sem kapnak az ismerkedésre, mert a kinézet az sajnos felülírja a belső dolgokat. Ilyen szerencsétlenül vagyunk "kódolva" mi emberek. Ez valahogy a sorsnak az igazságtalanságaként is értelmezhető szerintem. Az már más kérdés, hogy jó kinézettel mennyire lehet egy kapcsolatot tartóssá tenni. Itt is a mondás érvényesül, mert pusztán egy jó külső önmagában nem képes garantálni semmit, tehát "megtartani" egy embert, viszont ilyen adottsággal legalább esélyt lehet kapni az ismerkedésre, nincsen azonnali elutasítás. Ez attól függ, hogy ki milyen kapcsolatra vágyik. Egy nem komoly, alkalmi kapcsolatra nyerő dolog lehet a jó külső.
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!