Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap hazafele jöttem a...

Tegnap hazafele jöttem a barátnőmtől, és balesetet szenvedtem a saját hibámból. Most ki ábrádulhatott belőlem?

Figyelt kérdés

Árokba borultam, nagy sebesség, fáradság, figyelmetlenség stb. Szerencsére nekem nem lett bajom. A kocsi kapott, de sokkal jobban érdekel, hogy a barátnőm vajon mit gondolhat most rólam, mekkora egy balfék vagyok.

Rengeteget vezettem már, kamionnal is sofőr voltam sokáig. Soha nem volt balesetem...most kész..magam sem tudom hogy sikerült ezt így...

A lányt 1 hete ismerem. második talink volt, és éppen kimondtuk, hogy akkor mi járunk most.

A baleset után előbb a segítséget hívtam, majd egyből őt, hogy hogy jártam és mi történt. Nagyon aranyos volt, sajnált, és úgy érezte az ő hibája.

Azóta is beszélünk, nyugtatgatott teloba, viszont én tökre elásottnak érzem magam most. Mit gondolhat rólam?

A kocsi most nem érdekel..nagyon régóta vágyom egy kapcsolatra, és nem szeretném elszúrni vele!

23/F

21/L



2014. jún. 27. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy emiatt vége lesz, ha te megúsztad legalább tanultál belőle
2014. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ábrándult ki belőled. Én inkább féltenélek, mint hogy kiábránduljak, egy ilyen esetben.
2014. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ő is ezt mondta, hogy félt, meg mi lenne nélkülem msot vele...(lehet korai ez így, de jó volt hallani tőle)

ma is többször írta már, bele sem mer gondolni, mi lett volna, ha komolyabb bajom lesz..:(

2014. jún. 27. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
nem lesz emiatt vége, nyugi én is csináltam egyszer ilyet csak én motorral és nem lett vége. szóval nincs gáz történnek balesetek.
2014. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ember baleset mindenkifel előfordul! Viszont az tényleg nem szép dolog, hogy "nagy sebesség, fáradtság, figyelmetlenség" kombinációja okozta! Mint írtad, ha kamionsofőr is voltál tudnod kell mikor kell abbahagyni és megállni sétálni egyet a kocsi körül vagy valami. Ez felelőtlenség, mert most "csak" árokba borultál, de mi van, ha karambolozol és kinyírsz valakit? Az sokkal rosszabb lenne. A csajszi miatt ne aggódj, kiáll melletted, szerintem meg sem fordult a fejében, hogy ezt csúnyán elb*szarintottad és csak a szerencsén múlt, hogy csak az autó sérült meg.
2014. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ez valóban baleset volt, sőt neki kellett volna egy kicsit féltsen, s olyasmiket mondania, hogy: vezess óvatosan ha fáradt vagy, de ezt még mondhatja később is.

Úgy örülök neki, hogy végre egy komoly srácot itt írni, hogy legszívesebben megölelnélek téged :).

2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ilyenért miért ábrándulna ki?

és egyébként rohadt jól csinálod mert az lenne szánalmas ha most elkezdenél másra mutogatni, hogy nem is a te hibád meg így meg úgy meg az árok jött ki eléd meg stb :D

beismered, hogy te hibáztál és ez nem egy hátrányos tulajdnoság szóval még talán nőttél is a szemében

pacsi :D

2014. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy így ismeretlenül is kialtok mellettem!


nincs szépíteni a dolgon...én rontottam el. az a szerencsém tényleg, hogy szembe nem jött senki, másnak nem okoztam sem testi, sem anyagi kárt.

2014. jún. 27. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább aggódhatott miattad. A kínos az lett volna, ha akkor szenvedsz balesetet (vagy csak egy kis koccanás, hogy baj ne legyen belőle), ha ő is veled van.
2014. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
így végigolvasva elég egészségtelen kapcsolatnak tűnik az egész, meg az is, hogy így fosol a véleményétől, meg ennyit számít
2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!