Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rájöttem, hogy szeretethiányos...

Rájöttem, hogy szeretethiányos fiú vagyok és valószínűleg ezért nem kellek egy lánynak sem, mert amint egy lány megengedi, hogy közeledjek hozzá, túl kedves, ölelkezős, puszilgatós leszek és ez nekik szerintem ne férfias, jól látom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem férfias, mert a nők szeretik, ha kedveskedik nekik a párjuk, ölelgetik , puszilgatják őket. Inkább az a baj, hogy te mindezt túl hamar kezded el, mikor még nem alakult ki olyan viszony, hogy ezt a csaj elnézze...
2014. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, egyből be is nyomta a legutóbbi lány is maradjunk csak barátok. Pedig smároltam is vele.
2014. jún. 28. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen bújós vagyok de én egy ölelést nem tudok "átérezni" egy bizonyos szintű kapcsolat, bizalom nélkül.
2014. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is elijesztene a kapcsolat elején...
2014. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy én a szeretethiányos embereknél azt érzem, hogy velem akarják bepótoltatni mindazt, amit életükben nem kaptak meg, amit önmaguknak sem tudnak megadni. És ebben én nem szerepelek, ez nem egyenrangú kapcsolat, hanem egy hiánypótló dolog.... bárki lehetne a helyemben és - tapasztalat - ha egy kicsit is laposodik a kapcsolat, 5 perc alatt képesek másért lelkesedni. Szóval én is messze elkerülöm az ilyen típusú férfiakat, olyan, mintha bekebelezne... hangsúlyozom, nem az ölelkezés, puszilgatás a gáz, hanem az egész személyiség "üzenete", amit mi nők tudattalanul érzékelünk. Ha nem ölelgetsz valakit, ez akkor is érezhető! És nagyon ijesztő!
2014. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 annyira leírtad, pontosan ugyanez az érzésem volt amikor ilyen fiúval voltam. persze amikor én nem viseltem el ezt a fojtást, azonnal másba lett szerelmes, akit lehet folyton ölelgetni, persze az a lány is csak maximum 1 hétig bírta. tulajdonképpen sajnálom az ilyen embereket, mert bár nem direkte üldözőszándékúak, de mégis olyan a viselkedésük.mindig arra fordulnak ahol kielégíthetik ezt az igényüket, ember legyen a talpán aki ezt elviseli.
2014. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez mind szép és jó,de akkor mégis hogyan pótolhatnák be azt,amit pl a szüleikről nem kaptak meg? Valahonnan fedezni kell a difit, különben megőrölnek szerencsétlenek. Ők is csak emberek. Tudom,mert én is hasonló helyzetben vagyok.
2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Például egy pszichológus segítségével. Én is ezt tettem.
2014. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nekem nem lenne baj:)
2014. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudod mit meg tennék ha ilyen lenne a pasim? :D
2014. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!