Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, akik nem tudnak alfahímk...

Fiúk, akik nem tudnak alfahímkét viselkedni, nektek csak a külsőtók miatt lett barátnőtök ez igaz?

Figyelt kérdés
Csak, mert én próbálok alfahímként viselkedni, de igazából pár csókon, kavaráson kívül semmi sem jött össze, mert nem tagadom őszintén szólva ronda srác vagyok, semmi vonzó nincs a testemben és csak próbálok alfásan viselkedni, de szerintem mindenki érzi és tudja, hogy nem vagyok alfa.

2014. jún. 29. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
légy önmagad mindenki érzi ha mást mutatsz mint ami vagy
2014. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor önmagam voltam egy kedves, félénk kisfiú egy lány sem akar tőlem semmit sem, mióta legalább próbálok úgy viselkedni, mint egy férfi legalább összejött valami. Csak járni senki sem akar, mert ronda vagyok szerintem meg nem egy igazi nagy állat, aki beveri a másik képét, ha balhézi kell. Szóval igazi alfahím sosem tudénk lenni, sajnos.
2014. jún. 29. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kell javítsalak. NEM elsősorban a külsőm miatt vannak sikereim: 173 cm magas és 95 kg vagyok. De van stílusom, humorom, nem vagyok bunkó és vannak céljaim. Cserébe nem vagyok kőgazdag, de tudok öltözködni és vigyázok, kínosan, hogy nem minden nőnek teszem a szépet, hanem csak azoknak akik bejönnek. De a többit se sz@rom le, csak jelzem nálam nincs esélyük.
2014. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3/3


Nem lehet, hogy ez a masszív testtömeg is imponál a lányoknak? Csak, mert én nagyon vékony vagyok ilyen vasággyal 60kilós és hízni is baromira nehéz nekem, emiatt is érzem, hogy a lányok lenéznek, hisz szinte minden csaj lehagy tömegben is kivéve a nagyon pici, vékony lányok, de hát nekik is magas fiú kell igazából.

2014. jún. 29. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nekem van ismerősöm hasonló adottságokkal s nincs ilyen gondja.

Rutintalan vagy a csajozásba csak ennyi a problémád, s ezt nem oldja meg más mint a gyakorlás. S bizony a gyakorlat azt eredményezi, hogy százalékosan nagy arányban tudod megcsípni a csajokat magadnak. De ez azért van, mert hamar el tudod dönteni, hogy kinél érdemes kezdeni s kinél nem. Neked még ez nem megy.


De ami kell a kiegyensúlyozott stílus, az hogy tudják rólad, neked jó így ahogy vagy, s nem attól leszel jól, hogy lesz csajod.

Olyannal nem kezdenek csajok, akiknek nem tetszik a világ.

2014. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne játszd az alfahímed ha nyomi vagy, mert csak nevetségessé teszed magad! Az alfahím attól alfa, hogy jobb mint a környezetében élő többi férfi. Ha semmit nem tudsz felmutatni, akkor nem vagy jobb mint ők, és még hazudós is vagy mert megpróbálod elhitetni a lányokkal, hogy az vagy. Ismerek nem egy ilyen srácot, hát csúnyák, de jó pasinak, szexinek képzelik magukat, és ettől válnak visszataszítóvá.

Szóval csak legyél kedves és aranyos, figyelmes, és lesz csajod.

Nem jó a túlzott önbizalom, még a szexi pasiknál sem, nemhogy egy csúnyánál.

Ezzel nem bántani akarlak, de ilyen viselkedéssel csak nagyon buta, naiv kislányokat fogsz megszerezni, azokkal meg nem lesz tartós boldog kapcsolatod.

2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!