Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok mit jelent az...

Lányok! Nálatok mit jelent az a mondat h: jaj de aranyos vagy? Mindig mikor bókolgatok egy lánynak és próbálom elcsábítani, ezt a mondatom hallom. Van mikor egy nap legalább 15x és a végén sosincs semmi. Mindig más férfinál köt ki stb

Figyelt kérdés
én meg csak kihülök h mi a bánat van.
2014. jún. 30. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Friendzone.
2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erélyes köszönet egy bókra, de független attól, hogy miként tekint rád.. :)
2014. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem tart igazi férfinak, és soha nem akar veled lefeküdni :(
2014. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelenti azt, hogy nem tart férfinek. Azt jelenti, amit mondunk. Aranyos. Örülünk. Tetszik a bók. És még mi komplikálunk túl mindent... :D
2014. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de keverek is velük meg komolyab dolgok is vannak aztán semmi
2014. jún. 30. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
És? Ha rád köszön, akkor már feleségül is megy hozzád? Nem utaltam semmi ilyesmire. Az aranyos vagy, néha jár a köszönöm mellé. Ennyi. Pont azt írtam, hogy ne láss bele többet, mint amennyi. Olyan fiúnak is mondjuk, aki tetszik, és olyannak is, akivel nem tudnék semmit elképzelni.
2014. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem azt mondom h jöjjön hozzám feleségül csak h mikor az eggyik nap velem kever meg lesz*p másnap ne menjen máshoz... "mikor aranyos vagyok"
2014. jún. 30. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer. SEMMIT AZ ÉGVILÁGON NEM JELENT, HOGY ARANYOS VAGY! Tegyél fel új kérdést arról, hogy miért szopnak le a lányok, ha utána másik fiúval jönnek össze, mert úgy tűnik neked inkább ez a problémád. Amúgy meg az ilyen lányok persze, hogy összejönnek valaki mással. Nem tudom, hogy mit vársz tőlük, komolyan...
2014. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!