Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi a titka azoknak...

Szerintetek mi a titka azoknak a tök egyszerű, talán még ronda fiúknak is, akiknek van egy cuki, aranyos barátnője, nekem miért csak az jut, hogy ronda vagyok és kopjak le?

Figyelt kérdés
Mert olyan fura, hogy engem mindig a külsőm miatt koptatnak le, más csúnya fiú meg valahogy összejön tök cuki, nem ilyen fullos plázacica típusú lányokkal. Én most átlagos kinézetű, számomra vonzó, cuki lányokra gondolok amúgy, nekem ők jobban bejönnek, mint az agyonvakolt, nagyon szép lányok. Haveroknak például nem igazán jönnek be azok az átlagos lányok, akik nekem tetszenek, de nem is ez a lényeg, hanemm, hogy engem még ők is rondának tartanak nekem az jön le legalábbis és nem értem miért nem akar velem egy lány sem járni. Legutóbb is egy ilyen átlagos külsejű lánnyal smároltam, nem ellenkezett ugyan, hagyta, hogy megöleljem is, de utána benyögte, hogy maradjunk csak barátok és nekem ez olyan rosszul esett, és nem ez az első, hogy ilyen barátzónába pakoltak, de még ennél is sűrűbb, hogy ismerkendi sem akarnak velem, mert csak a külsőmet látják a lányok és már is dobnak a kukába, szóval még ritkán jutok el oda is lányokkal, hogy egyáltalán találka legyen belőle, hiszen neten tudok csak lányokkal ismerkedni, nem járok lányok közelében, remélem érthető, hogy fiús közegben mozgok. Idegen lányokat is szólgítgattam már le, de az szerint baromi gáz, ezért is maradtam a netes kezdeményeznél, ami szintén gáz tudom, de nekem csak ez a lehetőség maradt, és így legalább nem égek ország világ előtt le. Na, de tényleg komolyan valaki mondja már meg, más csúnya fiú, hogy tud ilyen cuki lányokat összeszedni, nekem meg miért van az, hogy azt mondják többnyire, hogy á, ronda vagy, bocsika, néha egy kis ölelgetés meg csók és kész, vagy barátzóna és ilyen dumák basszus, hogy ilyen arcnak, hogy nincs barátnője meg 10/10-es személyiség vagy, de jön a maradjunk csak barátok, utána már semmit sem tudok csinálni, mert ellenkeznek a csajok.
2014. jún. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen önbizalom hiánnyal 10/10-es személyiség? Ezzel a szintű önutálattal, hogy már magadat is rondának titulálod? Gondolod hogy nem veszik észre azt, hogy utálod magad?
2014. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert ezt erősen leplezem és elhumorizálom, sosem nyávogtam még egy csajnál sem, hogy rondának tartom magam, inkább azt emelem ki, hogy valaki dícsérte a szemem stb.
2014. jún. 27. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

nincsen önbizalom és megerősítésre is vársz.

ott kezdődik a dolog,hogy nem vársz megerősítésre semmilyen szinten,mert önálló,döntéseket,hozó,önmagát kedvelő felnőtt ember vagy.

ez a leplezem meg elhumorizálom is mi már?

ha valami nem tetszik,akkor nem mentegetőzöl,hanem büntetsz.

ha engedelmeskedik akkor dicsérsz.

amúgy amikben el mélyedhetsz-

kontroll megtartása

shit tesztek

negek.

2014. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buford Tannen ***** válasza:
0%

Az általad emlitett fiuknak 3 titkuk van. Elmondom neked;

A- gazdagok.

B- A

C- B

2014. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A titok a férfias viselkedés. Az ember lánya nem hülye, rögtön látni valakin, ha nincs rendben az önbizalma. Akinek rendben van, az nem humorizálja el magát és nem mondja, hogy egyszer azt mondták neki, hogy szép a szeme.

Mondjuk a helyes viselkedés amúgy is az, ha inkább a lányról beszélsz, ha érdekel téged. Majd ő beszél rólad, ha őt is érdekled.

De igazából ez csak akkor működik, ha olyan lányt találsz, aki számodra gyönyörű. Akit te is csak átlagosnak titulálsz, azzal naná, hogy nem mész semmire, mert ezt ő is érezni fogja, márpedig ő tetszeni akar. Nagyon.

2014. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!