Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Addig ok, hogy a pasik megnézi...

Addig ok, hogy a pasik megnézik rendesen a nekik tetsző nőt, de a nők ezt miért nem élvezik? Hiszen ez azt jelenti, hogy csinos, kívánatos vagyok. 23fér

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy ez egyszerűén csak önbizalomhiány?
2014. júl. 1. 12:51
 2/15 anonim ***** válasza:
Amelyik nőnek bejössza annak tetszik ha megnézed, akinek nem jössz be annak nem tetszik.
2014. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Te vajon mit szólnál hozzá, ha állandóan olyan nőket kellene nézned, akik nem tetszenek?

2014. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kéretlen figyelem. Nem kell. Nincs szükségem önbizalomhoz férfi bambulásra.
2014. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen stílusban bambulsz. Meg attól is, hogy mekkora a csaj önbizalma. Ha kicsi, vagy nincs, akkor zavarja.

Sok lány meg nem csak a tükörnek rittyenti ki magát.

2014. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Mert a nő nem egy darab hús a piacon hogy bámuld :D

Én legalábbis utálom. Nem az utcán lévő pasiknak akarunk tetszeni...

2014. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell rájuk nézni, majd akkor észreveszik magukat, hogy nem stimmel velük valami.
2014. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én tökre elvolnék nyálcsorgató zombik nélkül is, elhiheted kedves utolsó. Állati idegesítő tud lenni.
2014. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha rád néz valaki, azt már nyálcsorgatásnak véled? Ja, értem, akkor azért esik nehezetekre az ember szemébe nézni egy pillanatra is. Tőlem...
2014. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nézéssel még nincs is baj, bár az se kellemes ha hajléktalan vagy cigány teszi. Az viszont mikor fütyülnek, beszólogatnak kifejezetten zavaró. Meg van aki ennél is tovább megy. És ált. olyanok teszik ezt akiknek az érintésétől is sugárba jönne vissza a reggeli. Nem fogod sose érteni mert nem vagy ilyen dolgok céltáblája és sok nőre igaz, hogy meg se tudja védeni magát. Van aki fél van aki fennhordja az orrát van aki csak idegesítő dolognak fogja föl. (Engem is zavar pláne ha munka közben teszik, olyankor pont lesz@rom, hogy kívánatos vagyok-e jobban foglalkoztat, hogy végezzem a dolgom).
2014. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!