Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet olyan lányt találni...

Hogy lehet olyan lányt találni, aki csini, aranyos és nem anyagias? Eddig sajnos csak anyagias csajok tetszettek meg

Figyelt kérdés

Nem szeretnék anyagias bnőt. Egy odaadó, tök normális, csini aranyos csajt tudok csak elképzelni magam mellé, nem egy anyagias csajt.

Szóval van pénzem, vagyis a szüleimnek. 5S-em van, 200 ezres órám, a legdrágább ruhák, stb. Feltűnőnek nem mondanám magam, mert visszafogott vagyok, nem az a nagyzolós fajta.


Hogy tudnék egy ilyen lányt találni, akivel komoly kapcsolatom is lehetne ?


19F


2013. dec. 11. 09:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
200 ezres órát hordasz és csodálkozol hogy csak anyagias csajok környékeznek meg?
2013. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
A telefonom is annyi, a ruháim is a legdrágábbak, de én nem ilyen anyagias lányt szeretnék.. komoly kapcsolatot szeretnék egy normális csajjal. :)
2013. dec. 11. 09:59
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem te van az anyagias inkább?

Egy normális lányt nem érdekli, hogy 200 ezres órád van, de te mégis fontosnak tartottad, hogy ezt közöld velük.

Egyébként majd akkor legyél büszke a 200 ezres órádra, ha te a saját pénzedből vetted meg. Ja nem, egy igazi férfi, akkor sem dicsekedne ilyennel.

2013. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Nem közlöm senkivel azt, hogy mennyi pénzem van vagy nincs!

Nem itt szeretnék ismerkedni, ezt csak nektek írtam le..

2013. dec. 11. 10:01
 5/39 Noydra ***** válasza:
Ne legyen rajtad félmillió érték, úgy menj be valahova szórakozni, ismerkedni.
2013. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
De ilyen normális, rendes csajok hová járnak ? Mert nem botlok beléjük sehol. :/
2013. dec. 11. 10:04
 7/39 anonim ***** válasza:

De láthatóan büszke vagy rá, hogy milyen értékű cuccok vannak rajtad.

Nyilván a hasonló lányokat vonzod.

Valószínűleg változtatni kéne a stílusodon, hozzáállásodon, hogy másfajta lányok is érdeklődjenek irántad.

2013. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

De én nem vonzódom az ilyen anyagias csajokhoz.. és biztos vagyok benne, h a legtöbbjük csak a pénzt látja bennem.


Nyilván nem lehajtott fejjel járok, de nem nagyzolok, bunkózom vagy egyáltalán bármilyen formában éreztetném, hogy többnek érzem magam emiatt. Önbizalmat ad, de nem nagyképűséget..


Én normálisnak, átlagosnak gondolom magam és ugyanilyen barátnőt szeretnék..

2013. dec. 11. 10:09
 9/39 anonim ***** válasza:
Akkor majd biztos találsz, csak türelem :)Nem kell ennyire túlgondolni, majd jön magától minden.
2013. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De mégis hol ?
2013. dec. 11. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!