Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom ezt vagy...

Csak én tapasztalom ezt vagy valóban egyre érzéketlenebbek az újabb fiatal lány generációk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt tapasztalom, hogy hiába tetszik kb. minden 5-dik lány külsőre, ha a személyiségük már inkább taszító és kegyetlen, felszínes, nagyon durván tudnak bánni másokkal. Olyan, mintha valami kegyetlen, önző, hisztis, pióca lények lennének, akik még a saját lány társaikat sem tisztelik, nem, hogy a fiúkat, akikkel meg főleg kegyetlen játékokat űznek, gyakran fogadásból randiznak fiúkkal, majd jól kinevetik őket meg porig alázzák ezeket a szerencsétlen, kedves, érző szívű fiúkat. Aztán ott van az, hogy elérik, hogy sok fiú vegyen nekik valamit, aztán persze jól kihasználják, szegény fiúk meg reménykednek abban, hogy majd összejön velük a lány, de persze csak a pénzüket nyúlják le. Aztán piálni is úgy tudnak, hogy nagyapámat is felül múlják lassan. Arról nem is beszélve, hogy gyakran megjátsszák az ártatlan, sírós, érzékeny kislányt közben meg ők azok, akik igazán érzéketlen és kegyetlen, aljas módon bánnak sok fiúval vagy lánnyal a környezetükben. Hisztiznek, nyafognak minden kis semmiségért, de elvárják, hogy az ájfon, a kényelem meg apuci kocsija mindig a pitsájuk alatt legyen.


Teljesen kiábrándultam a mai lányokból. Szeretném hinni, hogy van olyan lány, aki más, de eddig még azokban is csak csalódtam, akik először ártatlan, kedves, mosolygós kislánynak mutatták magukat. Valahogy mindegyikről kiderült végül, hogy egy érzéketlen, kegyetlen, önző létforma, így nekem már másra nem is kellenének csak szexre, de végül úgy megutálom őket, hogy inkább végleg megpróbálok megszabadulni ezektől a szörnyelláktól.


Én meg azt hittem, hogy a lányok azok a kedves, jóságos lények, de komolyan mondom a fiúkban több jóindulat, jószándék van, mint ezekben.



2014. jan. 28. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak te.
2014. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Sok lányra ráillenek az általad megadott paraméterek, de NEM mindre.

Változik a világ és benne az emberek és a változás nem mindig jó irányba halad.

2014. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Hová fajult a világ!? Hű, de jó, hogy én még találtam normális csajt. Mázlim van, hogy idősebb vagyok.


44/F

2014. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Jól látja a dolgokat a kérdező !
2014. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mindkét nemre igaz is. Elbutulnak az emberek és elvesznek az értékek, helyette pedig a kegyetlenség, gonoszság, primitívség érvényesül.
2014. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nőként is igazat kell adnom neked. Nem minden lány ilyen, de a többség. Hogy mi az oka? Nem tudom. A férfiakat sem egyszerű megértenem, de bevallom töredelmesen, a lányokat/nőket is nehéz sokszor. A túlzott kényelem? Az, hogy kihasználják, amit/akit ki lehet? Gerinctelenségnek tartom, mert nincs kegyetlenebb dolog, mint kihasználni valaki érzéseit és felhasználni ellene. Talán csak az EQ túl alacsony azoknál, akik nem képesek átérezni, belátni ezt, s akár ki is használják. Éretlenek, nincs meg a megfelelő értékrend. Nem tudok más magyarázatot.


23/L

2014. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha utálod a nőket, még mindig beállhatsz homoszexuálisnak.



Bélabá, a Kék Osztriga Bárból.

2014. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

"...nekem már másra nem is kellenének csak szexre..."


"Csak" szexre? :'D Álmodj csak, édes lányom. Visszataszítóbban picsogsz, mint az általad prezentált ribizlik többsége.

Talán nem a partitöltelékek között kellene keresgélned, hanem a normális, intelligens csajok között. Milyen érdekes, az én környezetemben rengeteg ilyen van, mégsem kellenek egy kisfiúnak sem, mert azoknak csak a mocskos szájú, kivénhedt fejű riherongyok kellenek. Na nem baj, az igazi férfiak majd rátalálnak a normálisokra. Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a sok unintelligens marokmarcsa mellett még vannak ilyenek, különben párom sem lenne most. Amondó vagyok, jól el kellene téged p*csázni!

2014. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt veszem észre mindkét nemnél. Mondjuk szerintem rám nem igaz ez a felsorolás, viszont én csak barátkozom. Utálom, ha valakinek valami baja van, még az ellenségemet is megvigasztalom, ennek köszönhetően rövid életem során nem egyszer és nem kétszer használtak ki. Én tényleg érzékeny vagyok (gyerekkori problémàk) , és néha hisztis is, viszont a légynek se ártanék. Nekem a barátnőim is ilyesmik, ők se bántanak senkit, viszont ezzel az jár, hogy az ember az iskolai 'tápláléklánc' legalján köt ki. Nincs mit tenni. :/

14/L

2014. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát elég fiatalon rá kell döbbennie a lányoknak, hogy a férfiakat csak a farkuk hajtja, így ők sem fogják törni magukat, ha már csak szexre kellenek, meg ha még gyereket is szülnek meg kell tanulniuk érzéketlen lenni.

Ezt neveli ki a férfi társadalom.

Előbb voltak csaló férfiak mint k.rvák. K.rvák csak akkor lettek, amikor már rájöttek a nők, hogy a férfiak igen egyszerű lények.

És most kihangsúlyozom TISZTELET A KIVÉTELNEK! Amit persze a kérdező elfelejtett leírni, de megelőlegezem neki, hogy ő sem minden lányra/nőre írja ezt.

2014. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!