Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elmondom milyen vagyok,...

Ha elmondom milyen vagyok, mondtok rólam véleményt? 15/L

Figyelt kérdés
Általában a nap 24 órájában mosolygok/nevetek, mindent poénosan fogok fel, elég pozitív vagyok. Humorosan fejezem ki magam, benne vagyok baromságokban, mellette kevés tanulással is jó tanuló vagyok. Külsőleg átlagosnak mondanám magam, kicsit olyan grunge-os ruhákat hordok, rockot hallgatok. Lazán fogok fel mindent, sok mindenből viccet csinálok, hogy elviselhető legyen. Nem befolyásol mások véleménye, de ma eléggé érdekel, szóval ne kíméljetek, kíváncsi vagyok :D

#lavina #winteriscoming
2014. júl. 2. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Te a nap 24 órájában fent vagy? Én azért 7-8 órát igyekszem aludni.
2014. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz... :)
2014. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Ronda e vagy?

Am halj meg hogy tanulás nélkül vagy jó.

2014. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiatal így áll hozzá az élethez, nincs ezzel semmi baj. Ha így éled a következő 5-6-7 éved, akkor szerintem öregkorodban csak jó emlékeid maradhatnak "arról" az időről.
2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Hát... Ez így elég jól hangzik, de ezek igazából nem mondanak olyan sokat rólad amiket mondtál. De ha akarod, beszélhetünk és akkor több dolgot tudok mondani. És nem csajozni akarok, nem azért mondtam.
2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Egy régi lánybarátomra emlékeztetsz és ez jó :)

Az, hogy rockot hallgatsz, az még jobb :D

De pontosan milyen célból írtad ki ezt a kérdést? Nem igazán tudom eldönteni, kicsit nekem úgy túnik (és légyszi ne sértődj meg) mintha növelni szeretnéd egódat.

2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyformák vagyunk. :D 16/f.
2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó:) A fiúk szeretik,ha egy lány sokat mosolyog,hidd el nekem;)

16/L

2014. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

az egómmal kapcsolatban lehet igazad van. :D nem egyébként, mikor megkérdezek valakit, akkor sosem fejti ki hogy én milyen vagyok a szemében.

első válaszoló, kicsit túloztam, szoktam aludni. de mikor fenn vagyok, akkor jól érzem magam.

ja a tanulásos dolognak én is örülök. ebben az évben kipróbáltam, milyen ha nem tanulok és 4,85-ös átlagot produkáltam. és tényleg egész délutánomat végigolvastam.

hogy ronda vagyok e? mondom. átlag arc. nem igazán ez foglalkoztat :D

2014. júl. 2. 22:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Kicsi lány, menjél legózni.
2014. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!