Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha meleg fiú...

Az normális, ha meleg fiú legjobb barátot szeretnek?

Figyelt kérdés
Mar mint en hetero 18 éves lány vagyok, csak mar régóta fogalkoztat a gondolat, hogy ugy szeretnek egy meleg fiú legjobb barátot. Ez az életben is működik? Vagy csak a filmekben van ilyen? :DD

2014. júl. 3. 02:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
16 éves lány vagyok és ez normális! alapjáraton szinte csak fiúbarátaim vannak, de én is szeretnék 1 meleg fiúbarátot régóta,és ismerek is ilyen kapcsolatokat,szóval létezik,csak keresni kell! :D
2014. júl. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze működhet..

Én is elég sok mindent szeretnék de hát.. az élet nem kívánságműsor.

2014. júl. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj, te kis huncut :D gondolom így nem aggódnál, hogy rád mászna a fütykös xd(fütykös)
2014. júl. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Van benne valami.. :DD akkor megnyugodtam! Majd csak

en is megtalálom a sajat legjobb meleg barátomat! :DD

2014. júl. 3. 02:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mennyien fogják seggbekukinak hazudni magukat? :D
2014. júl. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én már gondoltam rá:D (seggbekuki)
2014. júl. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
66%
Kedves kérdező ez olyan nagy butaság azért ilyet mert szerinted egy meleg fiú megértöbb? vagy jobban odafigyel rád? vagy hasonló? mert ezt nagy butasàg én nem vagyok bele se bi de még is már lassan 5 éve van egy nagyon jó lány barátom már olyan vagyok neki mint ha barátnője lennék és mégsem vagyok meleg :D mindenben számíthat rám ha legyen szó ruháról vagy mindenapi dolgokról vagy épp nem mindenapi dolgokról én mindenben tanácsot tudok adni neki és még eddig egyetlen egyszer sem fordult az meg a fejemben hogy úgy nézzek rá mint a többi lányra magyarul nem kell egy meleg fiú barátott keresgetned de ha neked az kell akkor az :D
2014. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én , szívesen barátkozom veled :)

19/F

2014. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Az oké, hogy azért kell meleg fiú barát, mert ő akkor biztos nem mászik rád...


De őt mi védi meg attól, hogy Te rámássz?:D

2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Egyet értek a 7-essel szerintem is neveltetés függő a dolog, én is nagyon odafigyeltem a volt osztálytársnőmre(mellettem ült), pedig mindenki idegesítő p**sának tartotta. És végig le idiótázott meg hasonló, én meg ezekre úriember módjára legyintettem, és nem is vártam el tőle semmi olyat...


Ja, de én meleg vagyok. :)

2014. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!