Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy srác nem...

Van olyan, hogy egy srác nem külső alapján dönt, vagy szerintetek hagyjam ezt az egészet vele? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ő eléggé népszerű a lányok körében, ugyanis helyes és nagyon jófej, kedves, ezért egy csomó csaj odavan érte és nyomulnak is rá... Viszont ezek a lányok személyiségre nem valami nagy számok (van amelyik külsőre sem)... Eddig azt gondoltam, hogy velem belsőségesebb viszonyban van, és sokkal komolyabban gondolja, mivel bár én nem vagyok annyira szép, mint némelyik lány, aki nyomul rá, nagyon sok közös témánk van, és mindig egy csomót nevetünk együtt, velük meg kb a nagy semmiről beszélgetnek.

Viszont most megtudtam, hogy velük is flörtölget összevissza...

Van szerintetek olyan, hogy egy ilyen srác végül nem a külsőségek alapján dönt, vagy felejtsem el?

(Azért idegesít ez főleg, mert először ő engem egyáltalán nem érdekelt annak ellenére, hogy nagyon helyes, hanem csak akkor kezdett el bejönni, amikor jobban megismertem- a személyisége miatt..)


20/L


2014. júl. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha átlagos a kinézeted okos vagy és kedves, akkor van nála esélyed. Persze csak akkor, ha nem csak szexre kellenél neki. 26/F
2014. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van de nem biztos semmi
2014. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr. Truth ***** válasza:
A szépség relativ és mulandó minek használjuk akkor értékmérőnek?
2014. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, hogy találtam egy lányt aki belsőre az álmaim nője, de kívülről nem az esetem...de szerintem képes vagyok 'egyenlőre' elfogadni később megszeretni a külsejét. Szóval saját tapasztalatból tudom, hogy van ilyen :) nekem is lenne esélyem 'szebb' lányoknál, de valahogy a belső nagyon megfogott...

21F

2014. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!