Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan velem van a baj, ha...

Komolyan velem van a baj, ha nem vágom miért tiltanak a randi után a csajok?

Figyelt kérdés
Mindig mosolygós, kedves, humoros, rendes srác vagyok, néha kicsit pimaszkodok, de amúgy tényleg nem vagyok egy rossz fiú igazából. Mégis gyakran tiltanak a lányok első tali után. Legutóbb is taliztam egy lánnyal és tök csendes, flegma volt, eleinte még, ha kérdeztem válaszolt is utána meg semmi, én meg közben folyton beszéltem, próbáltam oldani a feszkót, társalogni vele meg minden, ő meg kb. semmit sem szólt, le sem szart. Ezt nem értem. Tetszettem már lányoknak, de amúgy elég sokan rondának is neveztek már, de igazából még most sem értem miért vagyok ronda, szerintem semmi baj velem, inkább átlagos vagyok külsőre. Amúgy van, aki nem tilt tali után, de végül valahogy mindig csak barátnak akarnak még az is, akivel smároltam.

2014. júl. 3. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Látom te sem érted őket :D Én anno. találkoztam egy lánnyal, az első alkalom tök jó volt, második alkalomra meg már teljesen elhidegült...Na, most majd valaki talán mond valami értelmeset :D
2014. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nálam ugyanez a helyzet, engem is tiltanak mindig, én se tudom, miért... Sőt olyan is volt, hogy a talin a csaj azt hazudta nekem, hogy szimpi vagyok neki, aztán letiltott, már aznap sem tudtam elérni sehol sem...
2014. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi, srácok, jó tudni, hogy nem vagyok azért egyedül. Vagyis jobb lenne, ha nem lenne ilyen gondunk azért. :D

De tök unalmas csaj és még én szórakoztatom meg minden és aztán ő tilt, fura az ilyen. De, ha ennyire felszínes jobb is, ha nem beszélünk többé. Aki nem a külső alapján ítélkezik és megismer szerencsére nagyon szokott bírni, de az ilyen csajok azért eléggé elb-szzák a kedvedm azért. :/

2014. júl. 3. 16:56
 4/22 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtetek meg?:)
2014. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, net, ritkán ismerkedem élőben.
2014. júl. 3. 16:57
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem hogy ő volt unalmas, inkább te nem tudtad a megfelelő módon szórakoztatni, vagy olyan volt a stílusod neki amiből nem kért többet, csak nem bírta kinyögni, hogy bocs de neki ez nem fog menni. Nem illettetek össze, ennyi. Lehet túlságosan nyomultál, neki meg nem tetszett, vagy nem tudom.
2014. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

tudod mi a baj a mai lányokkal?vagy veled?

Nem nyúlsz egyből a bugyijába,nem vagy velük bunkó,nem virítod a lóvét,nem öltözöl nöi ruhába.ez a baj(nem baj amúgy :) )

19/l

2014. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Sejtettem. Egyszer én is ismerkedtem neten, egyszer, mert nem jött be. Teljesen más volt a srác, mint amilyennek a neten megismertem (külsőre, belsőre egyaránt). Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, nem akarok gonosz lenni, de élőben olyan kis nyomi (itt a hangsúly!) volt és úgy éreztem, mintha becsapott volna (közben lehet én csaptam be magam azzal, hogy annak képzeltem, aki nem is). Én ugyan nem tiltottam őt, megbeszéltük, hogy csak, mint barát tudok rá tekinteni, de mint férfira nem, igaz beszélni se beszéltünk azóta. De azóta inkább élőben ismerkedek.:)
2014. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Velem nem akarsz veletlen ismerkedni? :D

mar csak ugy kivancsisagbol is megismernelek :)

2014. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

"Sejtettem. Egyszer én is ismerkedtem neten, egyszer, mert nem jött be. Teljesen más volt a srác, mint amilyennek a neten megismertem (külsőre, belsőre egyaránt). Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, nem akarok gonosz lenni, de élőben olyan kis nyomi (itt a hangsúly!) volt és úgy éreztem, mintha becsapott volna (közben lehet én csaptam be magam azzal, hogy annak képzeltem, aki nem is). Én ugyan nem tiltottam őt, megbeszéltük, hogy csak, mint barát tudok rá tekinteni, de mint férfira nem, igaz beszélni se beszéltünk azóta. De azóta inkább élőben ismerkedek.:)"


Az neked hogy esne, ha téged nyomiznának le? Nem értem, mire fel vagytok ilyen beképzeltek... Némelyik csaj leszállhatna igazán a magas lóról... Milyen az a nyomi amúgy, mit kell érteni ez alatt?

2014. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!