Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondoltok egy...

Lányok mit gondoltok egy pasiról aki Snapback sapkát és kicsivel nagyobb pólót hord mint a mérete?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert szerintem sokan gondolhatják azt az ilyen pasikról hogy SWAG, YOLO akar lenni. Nos én nem ezért hordom ezeket a cuccokat hanem egyszerűen azért mert imádom a rapet. Ez az én szememben kb. olyan mint ha valaki rocker lenne. Ja és személy szerint gyűlölöm azokat az embereket akik divatból hordanak ilyen cuccokat. Okádni tudnék tőlük! Ti mit gondoltok róla? Kort is írjatok.
2014. júl. 4. 03:30
 1/6 anonim válasza:
Ènis igy öltözködök.L es wu tang poló löbög rajtam de nem érdekel. Amugymeg a kivagott feszulos ize kell a nőknek:D písz
2014. júl. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi tesó!

Ha "csőnaciba" meg rózsaszín S-es méretű polóba látnálak úgy, hogy közbe rap-et hallgatsz háááát....

Én is full laza cuccokba járkálok, így érzem magam jól.

Ez a stílus ilyen.

2014. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

snapback, swag, yolo...

mik ezek a szavak? ne itt akarj vagánykodni, egy normális értelmes férfi normálisan öltözködik.


te valószínűleg még kiskorú kamasz vagy, ami ettől érzi magát királynak. a nagylányoknak nem fogsz bejönni, a tiniknek verheted a nyálad.


kisfiú,menjél aludni hajnali fél4-kor így a nyári szünetben.

2014. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

A mai napig nem tudtam meg a jelentését ezeknek a stílusoknak, hogy swag yolo meg a többi gagyi tinitrend nyomi fajtáinak.

Egyedül az EMO-t tudom mi, de a mai napig nem értem ezek a sötét állatok minek csinálják ezeket.

Istenem....

2014. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt több "müanyag rapper" srác. :-D Semmi gond nem volt velük, csak az alsónaci!!!!! Ember, ne viríts macis vagy akármilyen nacit a térdig leesett farmerból!!!! :-D :-D :-D Micsoda röhögések voltak...

Érezd benne jól magad, de azért ne vidd el rossz irányba...

22L

2014. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a stílus. :) Bár nekem a swagyoloval sincs semmi bajom, de amúgy is imádom az underground rapet. :D 17/L
2014. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!