Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről, ha egy...

Mit gondoltok erről, ha egy fiú azért nem jár egy lánnyal sem, mert tudja, hogy vannak tőle jobb, helyesebb, tökéletesebb fiúk, akik úgyis lenyúlnák tőle a lányt?

Figyelt kérdés
Már így is volt nem is egyszer, hogy egy lány barátommal vagy ismerősömmel sétáltam és beszólogattak, hogy a lánynak, hogy mit vagy ezzela nyomival meg láttam, hogy pofátlanul stírölték a lányt midnig, akivel éppen voltam, szinte már direkt elakarták szedni tőlem, pedig valójában ők csak barátok nekem vagy épp lány ismerőseim csak és a legtöbbel puszin kívül semmi sem volt. Egy lányt, akivel smároltam pár hete le is nyúlta egy srác.

2014. júl. 4. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van, hasonlóan gondolkodom én is erről a dologról. Minek ismerkedjek meg szép lányokkal, ha egyszer nem vagyok a "menőmacsópasi" kategória, aki a millió plusz egy elvárásnak meg kell feleljen. Sokkal szívesebben beszélgetek átlagos, de inkább az alatti lányokkal, sokkal több értékes nő található a kevésbé szépek, mint a bombázók között.


A másik dolog meg az, ha meg is találna egy szép lány, hogy bejövök neki, és meg akarna komolyabban ismerni, valószínűleg magamban kiröhögném, hogy mit akar tőlem egyáltalán, aztán valahogy lekoptatnám. Eljutottam már arra a szintre, hogy nem tudok megbízni a nőkben, legfőképpen azokban, akik hajlamosak a szépségüknek köszönhetően visszaélni a férfiak önzetlenségével, bizalmával, őszinteségével.

2014. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!