Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én mindíg...

Miért van az, hogy én mindíg próbálok jópofa lenni a kinézett lányokhoz, de sosem jön össze a kapcsolat velük?

Figyelt kérdés
Mindíg lekoptatnak valahogy...de az olyan lányok akik nem tetszenek folyamatosan próbálkoznak nállam...most mit tegyek?Már lassan azon gondolkodom,hogy még egy olyat is elfogadok,aki nem tetszik...

2014. júl. 7. 02:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Am 18/F vagyok
2014. júl. 7. 02:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Jópofa alatt mit értesz?

Jópofa jelzőt én úgy használom, mint az aranyost, a kiskutyákra, kiscicákra, justin bieberre, kisgyerekekre, kishalacskára, kisnyulacskákra mondjuk ezt.

2014. júl. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kishalacska *.*
2014. júl. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) én inkább a kedvesre,viccesre szoktam:)
2014. júl. 7. 03:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani..:)

Ehhez előbb tudni kéne te milyen vagy és a kinézett lányok milyenek

Lehet, hogy nem benned van a hiba :) csak nem a megfelelő embereknél próbálkoztál eddig.

2014. júl. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kemény legyél, ne udvari bohóc akin mindenki nevet. Mutasd meg hogy férfi vagy.
2014. júl. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre az összefüggést. Foglalkozol vele=nem kellesz neki. Hanyagolod (nem jön be)= kellesz neki.

Elárulok egy ősi tippet, a csajokat le kell szarni, és jönnek maguktól! Én mikor ismerkedem, beszélgetek velük, elejtek 1-2 bókot, de azt mutatom, hogy nem érdekelnek, csak barátkozom. Be szólogatok nekik, húzom az agyukat, van hogy napokig rá sem írok. Hidd el pár nap alatt a legtöbb nő keresni fog! (Én vagyok a jópofa, kedves srác, felejtsd el! Nem a barátja akarsz lenni, hanem a pasija, kicsit tökösebben állj a dolgokhoz)

2014. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7. válaszoló ez érdekes, kár hogy én nem tartozok a többségbe, kérdező nem lehet hogy a beképzelt p*csáknál próbálkozol?:DD
2014. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!